Zavrieť

Porady

strelicia

Dobry den, mili poradaci,

dostala som do daru tri semienka strelicie. Nemate nahodou niekto skusenosti s tym, kedy a ako sa maju zasadit, za aku dlhu dobu vyklicia a ako sa potom treba o rastlinky starat?
V "navode" je napisane iba to, ze kvitnu az po troch rokoch.
Budem vdacna za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Ja s tým skúsenosť síce nemám, ale vo všeobecnosti vypestovať rastlinku zo semena je dosť veľké umenie, tak držím palce. Radosť je potom asi o to väčšia.
    Skús pozrieť toto, či ti to pomôže.
    http://zahrada.dama.cz/poradna.php?a...oved&id_d=9034

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Dakujem za reakciu. Precitala som si tam, ze je to veeelmi zdlhavy proces, ale skusim to. Mozno budem mat stastie.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Este raz velmi pekne dakujem, prestudovala som, skusim sa podla rad riadit a ked sa vydari, tak sa "pochvalim". Ale bude to zrejme az za par rokov.

    Lydia1 je offline (nepripojený) Lydia1

    Lydia1
    Strelicia je moj oblubeny kvet-v domovskej krajine ho opeluju netopiere..ked pestujes zo semienka-pozor na polievanie!! treba rosit rozprasovacom.Kvetinac so semienkami moze byt v lete aj vonku,ale v polotieni.Vela stastia !

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Dakujem, ale ja som semienka prave zasadila. Podla informacii, ktore som tu dostala, vyklicia tak asi za pol roka. Ked vylezu zo zeme, pochvalim sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.