Zavrieť

Porady

ie 7

Dobry den. Mam na vas malu prosbu. Ako laik si neviem poradit s internetom. Chcel by som poradit ako a ci sa vlastne da v ie7 vypnut vymazavanie historie. Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Neviem, aku jazykovu verziu IE pouzivate. Ja nemam slovensku verziu, takze slovenske nazvy budem iba hadat. Ale nastavenia historie najdete v menu Tools(Nastroje), posledna volba Internet Options(Moznosti internetu). Hned v prvej zalozke General(Vseobecne) je sekcia Browsing History(Historia prehladavania) s tlacidlom Settings(Nastavenia). Otvori sa Vam nove podokno, kde si mozete nastavit pocet dni uchovavania historie navstivenych stranok.
    Neviem sice, co presne tymto chcete dosiahnut, ale pokial Vam ide o to, aby ste nestratili adresu na nejaku stranku, ktoru ste navstivili, tak je lepsie si ju ulozit do Bookmarks (Zaloziek).

    michja je offline (nepripojený) michja

    michja
    urcite ie by som nepouzival... ja pouzivam OPERU je to kvalitnejsie prepracovane a rychlejsie pracovne prostredie. neotvareju sa pop up okna a ani nic take... a je spolahliva.. je tam dobry download a vsetko.. treba to vyskusat ja som mal stale problem s IE

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    michja Pozri príspevok
    urcite ie by som nepouzival... ja pouzivam OPERU je to kvalitnejsie prepracovane a rychlejsie pracovne prostredie. neotvareju sa pop up okna a ani nic take... a je spolahliva.. je tam dobry download a vsetko.. treba to vyskusat ja som mal stale problem s IE
    Ja osobne pouzivam Firefox. Ale v podstate je to jedno, oboje je lepsie a hlavne bezpecnejsie ako IE.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    dodine Pozri príspevok
    Chcel by som poradit ako a ci sa vlastne da v ie7 vypnut vymazavanie historie. Dik.
    Tools - Internet Options - (záložka General) - (Browsing History) - Delete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.