Zavrieť

Porady

OLYMP

Dobrý deň, potrebujem radu, pracujem v programe OLYMP a mám problém pri vytvorení POTVRDENIA o príjmoch FO zo závislej činnosti- konkrétne- namiesto rodného čísla mi naskakuje dátum narodenia, hoci je to občan SR. A neviem to opraviť.Prosím poraďte.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    poopravuj si v personalistike v osobných údajoch štátnu príslušnosť - vyber F7 Slovenská republika

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Maruška54 Pozri príspevok
    poopravuj si v personalistike v osobných údajoch štátnu príslušnosť - vyber F7 Slovenská republika
    Ale ona tam predsa musí mať štátnu príslušnosť nahodenú, pretože program sa ďalej nepohne bez tohto údaju.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    ale mne sa pohol, lebo som tam mala dopísané SR a tiež mi to tlačilo s dátumom narodenia. Po oprave to už tlačí rodné číslo.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Maruška54 Pozri príspevok
    ale mne sa pohol, lebo som tam mala dopísané SR a tiež mi to tlačilo s dátumom narodenia. Po oprave to už tlačí rodné číslo.
    Ja tam mám SR a tlačí mi pekne rč. Ale predsa tie políčka, ktoré sú bledo-žlté sú povinné a ak nie sú vyplnené tak program ďalej nejde. Nie je mi jasné ako to u teba šlo.

    ecompka je offline (nepripojený) ecompka

    ecompka
    Zadat štátnu prislušnosť môžeš tak, že len do okienka napišeš SR a pusti ta dalej-vtedy ti ale tlaci datum narodenia. Ked štátnu prislušnost vyberieš cez F7 a včíselniku zadáš SR tak ti bude tlaciť rodné číslo. Ja som bola z toho mimo začiatkom februara, kým som na to náhodou prišla. Mýlilo ma, že som mala štátnu prislusnost -SR,len som to nemala cez číseník.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Manual Pozri príspevok
    Tebe pri nevyplnení toto nevypisuje ?

    Ja som to mala vyplnené,len som tam dopísala ručne SR a nevybrala som F7 Slovenskú republiku

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Tak u mňa to píše rč stále, či idem cez F7 alebo to napíšem priamo a v číselníku F7 nemusím mať nič vyplnené.

    Daša1961 je offline (nepripojený) Daša1961

    Daša1961
    Veľmi pekne chcem poďakovať, opravila som si to použitím F7. A už je to v poriadku, ukazuje mi to rodné číslo.Ešte raz ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.