Zavrieť

Porady

Stavková kancelária

Dobrý deň, potreboval by som sa s niekym poradiť. Chcem začať podnikať, konkrétne otvoriť stávkovú kanceláriu, mám vhodné priestory, chcem získať z úradu príspevok na začatie podnikania (už som sa informoval - je to možné).
Len neviem ako to vlastne všetko funguje, konkrétne spolupráca so stávkovou kanceláriou, ako je to so softverovým zabezpečením, prípadne podiel na zisku a podobne. Ak má niekto nejaké skúsenosti prosim poradte, budem vďačný za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    Takmer 10 rokov som pracovala v Niké. Viem, že treba mať vlastné priestory o nájme sa dohodnete so spoločnosťou, softvér, zariadenie kancelárie bolo v réžii spoločnosti. Veľa zdaru.

    kolesnik je offline (nepripojený) kolesnik

    Mladý ambiciózny človek s chuťou pracovať a zarábať peniaze ...viac kolesnik
    Ďakujem Vám za radu. Dosť by ma zaujímalo ako je to zo ziskom, prípadne so stratou (ak sa tipujúcim bude veľmi dariť)

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    Nebola som v kancelárii vedúcou, takže pokiaľ viem zisk aj strata sú v réžii spoločnosti, Ty si ich zamestnancom - pokiaľ tam chceš aj pracovať, alebo nájomcom priestorov, na nájme sa dohodneš.

    Stavková kancelária

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.