Zavrieť

Porady

výber a údržba dlažby v garáži

Mohol by mi niekto poradiť praktickú dlažbu do garáže . Myslím farbu, hrúbku, špárovanie, ľahko udržiavateľnú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Osobne si myslím, že dlažba nie je najvhodnejší materiál do garáže.
    Skôr by som sa prikláňal k náterovým hmotám na báze epxidu/polyuretanu. Majú ľahšiu údržbu, stálosť, farebnosť,....
    Podmienkou je dobrý podklad prípadne nivelačka. V prepočte to vychádza aj lacnejšie.

    Potvrdili mi z realizácie aj výhody Plyuretanových náterových hmôt, podmienkou u všetkých náterov je kvalitne spracovaný povrch pod náter ( "aj pod dlažbu" ).

    NExRI je offline (nepripojený) NExRI

    NExRI
    Ja mám veľmi dobré skúsenosti s teraco dlažbou, brúsená, hrúbka 3 cm, špároval som s cementovým mliekom, ale v predaji sú tiež rôzne iné hmoty.
    Do garáže hlavne v zime po príchode s autom a nalepeným bordelom na zásterách - jednoducho sa pozametá alebo zmyje s mopom.
    Taktiež olej od auta nevadí, ani iné kvapaliny a čím ďalej ju mám a viac po nej chodím tým je krajšia a vyleštenejšia.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ak dlažbu tak len gres hrubý min 9mm alebo terazo.Lepšie menší formát dlažieb 200x200mm.Farba asi pieskovo žltá.

    výber a údržba dlažby v garáži

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.