Zavrieť

Porady

uhradené záväzky bez dokladu

Ahojte, konateľ uhradil došlé faktúry v hotovosti, ale nemá doklady o úhrade. Musí mať doklad o úhrade? Sú to také malé čiastky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Benko Pozri príspevok
    Ahojte, konateľ uhradil došlé faktúry v hotovosti, ale nemá doklady o úhrade. Musí mať doklad o úhrade? Sú to také malé čiastky.
    Áno, doklad je potrebný, bez neho sa o úhrade nedá účtovať.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Tweety Pozri príspevok
    Áno, doklad je potrebný, bez neho sa o úhrade nedá účtovať.
    no vieš, ja mam jedného zákazníka, ktorému vždy na konci roka chyba minimalne polovica uhrad - pritom su to napriklad telefony - tam este je aj vzdy napisany aktualny stav a je jasné, že fakt je to uhradené.

    Tak vždy na konci roka odovzdam saldokonto a žiadam vyznačiť, čo je uhradené - a podnikatelovi je jasné, že si za to zodpoveda sam. A presne podla jeho zoznamu to douhradzam cez pokladnu. Inak by nam tam rastli zavazky a tiez by to nebola pravda. Uctujem to takto uz asi 10 rokov, prebehli aj kontroly, nic nenamietali.

    (Ale po pravde, namietam ja a tento rok som vypovedala zmluvu , uz mam toho dost ja )

    uhradené záväzky bez dokladu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.