Zavrieť

Porady

Opatrovateľka Bratislava

Hľadám opatrovateľku k 2 ročnej dcére v Bratislave - Lamac alebo Dúbravka, Karlova Ves. Najradšej by som prijala tip od mamičky, ktorá má vlastnú skúsenosť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobrý deň! Som na materskej s 3 mesačným synčekom. Ak by ste mali záujem môžem sa postarať aj o Vaše dieťatko. S pozdravom Ľubica Capková (capkova.lubica@azet.sk)

    m.betka je offline (nepripojený) m.betka

    m.betka
    Dobry den,

    zaujal ma Vas inzerat. Som na materskej dovolenke so synom a ponukam opatrovanie u mna doma. Mam 5-rocne skusenosti s opatrovanim deti od 6m do 4rokov a vysokoskolske vzdelanie v oblasti pedagogiky, psychologie a vytvarnej tvorby.

    Prajem prijemny den,
    s pozdravom
    Alzbeta Marendiakova (m.betka@yahoo.com)

    evilen je offline (nepripojený) evilen

    evilen
    Dobry den,
    chcela by som sa opytat ci je vas inzerat este aktualny,
    ja som z Dubravky
    dakujem

    evilen je offline (nepripojený) evilen

    evilen
    Dobry den,
    chcela by som sa opytat, ci je va sinzerat stale aktualny.som z dubravky a ak je mate zaujem este poslem vam moje skusenosti a zivotopis.dakujem za odpoved na email immortality2(zavinac)gmail.com
    Dobry den,
    Neviem ci je este vas inzerat aktulany ale mala by som zaujem o opatrovanie vasej dcerky
    Byvame v DNV v rodinnom domceku s velkou zahradou a uz viac ako rok opatrujem deticky u nas doma. Vsetci rodicia su veeelmi spokojni a deticky tiez Deticky su vo velmi podobnom veku (2,5 roka) takze si myslim ze by si velmi dobre rozumeli. Viem ze by ste chceli nazor od niektoreho z rodicov v com nevidim problem. Kedykolvek vam poskytnem telefon na rodicov deticiek.

    S pozdravom
    Gabriela
    0905583112

    evilen je offline (nepripojený) evilen

    evilen
    dobry den,
    chcela by som sa opytat, ci je vas inzerat stale aktualny. som z dubravky,ak by bol kontaktujte ma prosim na adrese immortality2(zavinac)gmail.com a ja vam rada poslem zivotopis plus dalsie info o mne

    viera1978 je offline (nepripojený) viera1978

    viera1978
    Ja v Bratislave-stare mesto opatrujem deturence od 1/2-6r. u mna doma minikolektiv(3-4)deti a strava zabezpecena a zivnost mam.1hod=1.88euraBlizsie info:0904613301-Viera

    Elephant je offline (nepripojený) Elephant

    Elephant
    Ahojte tiez hľadám opatrovateľku k 2.5 ročnej dcére v Bratislave stare mesto, nove mesto, ruzinov
    diky
    piste na mail esensar@yahoo.com
    alebo 0907454419
    Dobrý deň.
    Som zúfalá, od februára 2012 potrebujem súrne aj ja opatrovatelku pre svoju 4.ročnú dcérku, avšak nie bežné. Potrebujem milú osôbku, ktorá by mi po ňu chodila do škôlky a trávila s ňou 2- max.4 hodinky u nás doma až kým neprídeme za práce domov.Malá je smelá, niekedy mám pocit, že by išla aj s čertom, keby sa sňou hral. Je veselej povahy, pomerne samostatná, prudko hravá, ale poslušná. nejde o žiadne domáce práce, ako varenie, či upratovanie. Keby ste mi vedeli poskytnúť na niekoho kontakt s kým už máte skúsenosť, bola by som vám nesmierne rada. Lokalita je : Dunajská Lužná.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.