Zavrieť

Porady

generálne spnomocnenie

Prosím nemáte niekto náhodou vzor ako má vyzerať generálne spnomocnenie?
súrne by som ho potreboval. keby sa niekto našiel bol by som mu veľmi vďačný. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jano11 je offline (nepripojený) Jano11

    Jano11
    V jednej knihe rady a vzory som našiel takýto vzor :

    G E N E R Á L N E S P L N O M O C N E N I E

    P l n á m o c



    Ja ,podpísaný podnikateľ.............meno priezvisko...........................splňomocnuje m
    svojho pracovníka.............meno priezvisko.......bytom..........,aby ma počas
    môjho pobytu v zahraničí v čase od...... do.......... zastupoval vo všetkých veciach
    týkajúcich sa vedenia mojej firmy..........názov firmy..............so sídlom v ...........
    ........., najmä aby v styku s tretímy osobami prijímal objednávky, uzatváral zmluvy,
    vymáhal plnenie, prijímal doručovanie písomnosti a vôbec robil všetky úkony týkajúce
    sa predmetu podnikania mojej firmy.


    Dátum .................. ............................

    podpis


    PS: Zrejme si to treba prispôsobiť podľa potreby.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    ecoline
    Prosím nemáte niekto náhodou vzor ako má vyzerať generálne spnomocnenie?
    súrne by som ho potreboval. keby sa niekto našiel bol by som mu veľmi vďačný. Ďakujem
    Ak ho potrebuješ pre daňové účely, tak také sa dá spísať priamo pri správcovi dane.
    Majú to veľmi radi, ale spísať ho musia.

    sulko je offline (nepripojený) sulko

    sulko
    Treba na plnej moci uvadzat aj dobu pocas ktorej je platne??(napr. do konca roka). Da sa napisat bez doby platnosti??

    Da sa napisat "vseobecna" plna(generalna) moc?? -na vsetky uradne ucely ??? alebo treba vzdy uvadzat konkretny dovod-dovody??

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    sulko Pozri príspevok
    Treba na plnej moci uvadzat aj dobu pocas ktorej je platne??(napr. do konca roka). Da sa napisat bez doby platnosti??
    Áno, dá.
    Da sa napisat "vseobecna" plna(generalna) moc?? -na vsetky uradne ucely ??? alebo treba vzdy uvadzat konkretny dovod-dovody??Prikladám vzor.
    . .

    generálne spnomocnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.