Zavrieť

Porady

Skúšky na lymfu

Ahojte!Prosím Vás poraďte mi chcem si na Hygiene spraviť skúšky na relax.procedúry(Lymfodrenáž,solárium,necht.dis ajn)Skúšky sú za 3 dni a nemám šajnu,čo sa mám všetko naučiť a čo k tomu potrebujem.Pomôžte mi.ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    na stránke UVZsr.sk sa možno dočítať kto skúša, a aké vedomosti je potrebné mať. Skúšky vykonáva každý RÚVZ v sídle okresu.

    1. -- Nový predpis o požiadavkách na zariadenia starostlivosti o ľudské telo, ktoré musíš na skúške ovládať je NV SR č. 554/2007 Z.z.
    2. -- § 23 zák. NR SR č. 355/2007 Z.z.
    3. -- Dezinfekčné postupy a dezinfekčné prostriedky
    4. -- Rozsah požadovaných vedomostí, je podrobne uvedený v prílohe č.1 ods VIII. NV SR č. 520/2007 Z.z. - epidemiologicy závažné činnosti

    Veľa šťastia.
    p.s. RÚVZ poriadajú aj kurzy. Priamo alebo cestou Červeného kríža, alebo Akadémie vzdelávania
    vyhláška MZ SR č. 554/2007 o podrobnostiach o požiadavkách na zariadenia starostlivosti o ľudské telo
    vyhláška MZ SR č. 520/2007 rozsah požadovaných vedomostí

    nájdeš na stránke: zbierka.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.