Zavrieť

Porady

Ovčie rúno Merino

Dobrý deň,

som tu nová,, prosím vás, kto by mi vedel poradiť, kde môžem kúpiť za prijateľnú cenu podložku na dvojposteľ, alebo aj jednoposteľ sólo, pretože som dostala do daru prikrývky a vankúše a rada by som si dokúpila podložku zn.Merino, aby mi pasovala k súprave. Poprípade by som prosila aj rozmery, ktoré bývajú, cenu a poteším sa aj fotu. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Indeed tema je zaradená v sekcii "Domacnosť" , čo máš zo stretávkami pora´dakov ?

    Borský je offline (nepripojený) Borský

    Verím sebe a každému iba raz ...viac Borský
    doteraz čo som našiek ovčie rúno za nejlepšie ceny tak na ovcieruno.quelleshop.cz mám ich vyskúšané sú dobré....súprava na jednu posteľ vychádza na 98 eur..čo je dobrá cena

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    oravienka1 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    som tu nová,, prosím vás, kto by mi vedel poradiť, kde môžem kúpiť za prijateľnú cenu podložku na dvojposteľ, alebo aj jednoposteľ sólo, pretože som dostala do daru prikrývky a vankúše a rada by som si dokúpila podložku zn.Merino, aby mi pasovala k súprave. Poprípade by som prosila aj rozmery, ktoré bývajú, cenu a poteším sa aj fotu. Ďakujem.
    napr.: http://www.runo.sk/
    Ahoj . Ja som tiež dlho zháňala prehozy a paplóny z ovčieho rúna a nakoniec som narazila na slovenského výrobcu. V trnave predával na vianočných trhoch urobil mi aj cenu a ušili mi presne podľa môjho rozmeru. Ale môžeš si objednať aj z netu od nich na www.matesko.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.