Zavrieť

Porady

Očné vyšetrenie Nitra

Kto mi poradí dobrého očného doktora v Nitre?Aby som nemusela dlho čakať na poradovník.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    skús sa poinformovať v medicínskom centre ( na Chrenovej), väčšinou na všetky vyšetrenia sa objednáva presne na stanovenú hod.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    VALIKA60 Pozri príspevok
    Kto mi poradí dobrého očného doktora v Nitre?Aby som nemusela dlho čakať na poradovník.Ďakujem.

    Ja tiež som hľadala dobrého očného v Nitre , ale veru neviem . Ja chodím na očné vyšetrenie od decembra a ešte nemám vyšetrenia za sebou .Objednávajú ma 1x za mesiac na vyšetrenia .
    Tak držím všetkých 10 , aby sa Vám podarilo vybaviť nejakého fakt dobrého očného lekára.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Inak dcéra chodí na pešej k Markovi- čo je tam tá optika - on bol tuším primárom. Ona je spokojná

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Toto ale nie je vec lekára dobrého či zlého,ale predpisov zo strany Vašich poistovní.Pokiaľ by sme mohli robiť bez limitov,vyšetríme Vás aj hned.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Bionda Pozri príspevok
    Inak dcéra chodí na pešej k Markovi- čo je tam tá optika - on bol tuším primárom. Ona je spokojná
    K tomu patrím aj ja . Ale musela som si nájsť popri ňom aj iného očného lekára .

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    BXLmiami Pozri príspevok
    Toto ale nie je vec lekára dobrého či zlého,ale predpisov zo strany Vašich poistovní.Pokiaľ by sme mohli robiť bez limitov,vyšetríme Vás aj hned.
    ......ale je, sú aj dobrí aj zlí lekári... preto aj ja si hľadám vždy lekára tak, že pozisťujem referencie ..... nič horšie ako "klobáskoví, tortičkoví" lekári nepoznám a sú bohužiaľ aj takí, event. ľahostajní.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Reagovala som na rýchlosť vyšetrenia a objednávanie raz mesačne,nie na kvalitu lekárov.

    Očné vyšetrenie Nitra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.