Zavrieť

Porady

Stiahnutie stránky na lištu

Prosím o radu, môj synátor čosi postláčal na klávesnici a teraz keď potrebujem stiahnuť stránku na lištu, tak sa stiahne ale "niekam " za lištu a nejde vyvolať naspäť,Musím stlačiť CTR+ALT+DEL - správce úloh a tu mám teda všetky otvorené stránky. Už som skúsila všetko možné aj cez vlastnosti a nič... Poradíte???
Usporiadat
seat seat

seat je offline (nepripojený) seat

medzi oknami sa da prepinat klavesami alt + tab - skus možno vybehnu stránky hore
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

mivera Pozri príspevok
Prosím o radu, môj synátor čosi postláčal na klávesnici a teraz keď potrebujem stiahnuť stránku na lištu, tak sa stiahne ale "niekam " za lištu a nejde vyvolať naspäť,Musím stlačiť CTR+ALT+DEL - správce úloh a tu mám teda všetky otvorené stránky. Už som skúsila všetko možné aj cez vlastnosti a nič... Poradíte???
Tento problem,ze sa okno minimalizuje, je iba pri urcitej aplikacii napr. internet explorer alebo pri vsetkych programoch?
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

[pri keždej akcii, aj keď mám otvorený Tento počítač a chcem minimalizovať, tak sa schová za Štart.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Zatial sa mi take nieco nikdy nestalo, skus pozriet do start--nastavenie--panel uloh a ponuk start, ci sa to tam neda zmenit
Alebo ako uz bolo spomenute vyssie alt+tab, dokaze prepinat medzi otvorenymi oknami
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

Tiez som sa stym netretol.
Skus obnovenie systemu a vybrat bod obnovy pred "poruchou"
0 0
charonme charonme

charonme je offline (nepripojený) charonme

mivera Pozri príspevok
...stiahnuť stránku na lištu...
to znamena co?

mivera Pozri príspevok
Musím stlačiť CTR+ALT+DEL - správce úloh a tu mám teda všetky otvorené stránky.
task manager vo windowse zobrazuje zoznam spustenych programov. Co myslis tymi "otvorenymi strankami"?
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Zanmená to že: Keď mám otvorenú napr. nejakú www.stránku a chcem si otvoriť ďaľšiu alebo otvoriť Dokumenty, tak všetky ostatné sa mi nestiahnu na lištu dole(podľa toho viem čo mám pootvárané), ale schovajú sa niekde za ikonu ŠTART a nedokážem ich obnoviť....
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

no ale to spustím ako resp. "kde".
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Na dolnej lište, na pravo od "Štart" sú vertikálne bodky (v dvoch radoch), čo oddeľujú sériu ikoniek, nasledujú opäť bodky, čo oddeľujú tú časť, kam pristane stiahnutý program... a na konci opäť bodky, pred hodinami...
S tými bodkami sa dá, pomocou myši hýbať. Ak sa posunú moc do prava, či ľava, tak je možné stiahnuté stránky schovať...
Skús pohýbať tými bodkami ...
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Charon Pozri príspevok
Na dolnej lište, na pravo od "Štart" sú vertikálne bodky (v dvoch radoch), čo oddeľujú sériu ikoniek, nasledujú opäť bodky, čo oddeľujú tú časť, kam pristane stiahnutý program... a na konci opäť bodky, pred hodinami...
S tými bodkami sa dá, pomocou myši hýbať. Ak sa posunú moc do prava, či ľava, tak je možné stiahnuté stránky schovať...
Skús pohýbať tými bodkami ...
No to som skúšala, síce sa mi tam objaví ikonka dvojšípky, ale nedá sa s tým pohnúť
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
A tuším prvou pohnúť nejde... skús ísť od hodín...
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Charon Pozri príspevok
A tuším prvou pohnúť nejde... skús ísť od hodín...
pri hodinách nemám žiadne bodky
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Tak potom je to v tom na takých 95%. Kde máš bodky?
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Ospravedlňujem sa... nemusíš ich tam mať... :-D
Klikni myšou na lištu... pravým... čo máš začiarknuté?
Nemusíš tam mať nič... potom je dôležité, čo máš začiarknuté hore v panely nástrojov...
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Charon Pozri príspevok
Tak potom je to v tom na takých 95%. Kde máš bodky?
bodky mám v dvoch radoch medzi ikonou Štart a hlavným panelom . Keď idem myšou medzi tie dva rady bodiek - tak sa mi objaví už spomínaná dvojšípka - ako keby to malo ísť roztiahnuť, ale nejde to pohnúť
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Charon Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa... nemusíš ich tam mať... :-D
Klikni myšou na lištu... pravým... čo máš začiarknuté?
Nemusíš tam mať nič... potom je dôležité, čo máš začiarknuté hore v panely nástrojov...
Tu mám začiarknuté "snadné spustení"
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Nedá sa pohnúť žiadnymi bodkami?
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Charon Pozri príspevok
Nedá sa pohnúť žiadnymi bodkami?
hneď ako sa priblížim k bodkám objaví sa dvojšípka a nič, keď posúvam myšou. Inak ďakujem za záujem.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Ešte raz... nedá sa pohnúť ani bodkami pri "Štart", ani tými vpravo?
0 0
mivera mivera

mivera je offline (nepripojený) mivera

Charon Pozri príspevok
Ešte raz... nedá sa pohnúť ani bodkami pri "Štart", ani tými vpravo?
Sopírovala som obrazovku a priložila. Tie bodky sú len medzi štartom a ikonkami k rýchlemu spusteniu. Na pravej strane nemám žiadne bodky, len ikonu antivíru, hodiny, Skype..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať