Zavrieť

Porady

klávesnica

dobrý deň prajem chcel by som sa vás milí ľudkovia opýtať či mi neviete poradiť. moja klávesnica pri stlačení dížňa alebo shift+tá istá klávesa len je to potom mäkčeň mi namiesto jedného znaku píše vždy dva...takže ak chcem napísať veľké š tak to vyzerá takto ˇˇS alebo dlhé u- ´´u vie mi niekto povedať či to chce novú klávesnicu alebo stačí len niekde niečo nastaviť? dakujem vám
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    semegast Pozri príspevok
    dobrý deň prajem chcel by som sa vás milí ľudkovia opýtať či mi neviete poradiť. moja klávesnica pri stlačení dížňa alebo shift+tá istá klávesa len je to potom mäkčeň mi namiesto jedného znaku píše vždy dva...takže ak chcem napísať veľké š tak to vyzerá takto ˇˇS alebo dlhé u- ´´u vie mi niekto povedať či to chce novú klávesnicu alebo stačí len niekde niečo nastaviť? dakujem vám
    Ahoj,
    Chod do ovladacich paneloch, najdi ikonu keyboard alebo klavesnica. Nastav posuvnik "Repeat delay" na "Long". V SK netusim ako je to prelozene.
    Inac skus tlacit klavesi ALT+SHIFT a mala by sa ti prepnut SK klavesnica a nemusis stlacat shift+klavesu ,aby si mala diakritiku.

    semegast je offline (nepripojený) semegast

    semegast
    skusil som to ale nepomohlo...ˇˇ ´´ stale píše rovnako po stlaceni tejto klavesy by sa mal objavit dlzen alebo makcen az po zadani pismenka ale ono to hned zobrazi dva dlzne alebo dva makcene...a prepinanie medz aj a sk klavesnicou mi nepomôže lebo ja mám problém s veľkými písmenami s mäkčenom hlavne

    semegast je offline (nepripojený) semegast

    semegast
    ďakujem všetkým za rady...ako vidíte slovo ďakujem píšem už s jedným ˇ takže je to vyliečené..bol to naozaj vírus...SDFix pomohol odporúčam...aj ked neviem povedat ci vyliecil len toto alebo aj iné virusy...pekny den prajem vsetkym

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.