Zavrieť

Porady

DUAL SIM a WLAN

Čauko poraďáci a maníci do mobilov.
Mám na Vás jednu otázočku. Existuje na trhu mobil s WLAN a DUAL SIM ( teda dalo by sa nazvať 3v1 )? Samozrejme v priateľnej cenovej relácii. Lebo mne sa nič nepodarilo vygoogliť. Buď som našla mobilné fóny, ktoré mali dual sim, alebo som našla mobilné fóny s WLAN ale boli len na jednu kartu .
Viete o niečom? Privítam akékoľvek typy. Díkes.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Taký mobil na našom trhu nie je ,
    ale dá sa objednať na : http://www.solomobi.com/category.asp...te&cate_id=110 ( Treba zvážiť riziko nákupu a reklamácie).

    ginnes je offline (nepripojený) ginnes

    ginnes
    alebo.......nefunguju sice obe sim naraz, ale

    ....napr. ja mam N95 8GB ....ma to WLAN a DUAL SIM sa da spravit takymto sposobom, ze:GSM Adaptér na 2-SIM Univerzálny

    Mini adaptér veľkosti klasickej SIM karty umožňujúci jednoduché prepínanie medzi 2 SIM kartami (aktívna je stále iba jedna karta) bez potreby otvárania telefónu a prekladania kariet. Do vnútra adaptéru sa vkladajú dve SIM karty, z ktorých je odstrihnutý prebytočný plast.
    Prepnutie medzi kartami je buď v menu telefónu (pribudne ďalšia položka) alebo vypnutím a zapnutím telefónu.
    Sada obsahuje: mini adaptér, 2 šablóny na vystrihnutie a 2 plastové rámčeky, ktoré umôžňujú opäť používať vystrihnutú kartu ako klasickú SIM kartu.
    Pozor!
    - Nie je vhodný do MT u ktorých sa SIM karta pri vkladaní musí ohýbať!
    - Dátové karty 3G, ( dátová služba) sú cez tento modul nefunkčné, nedostanete sa do menu !
    - Nepodporuje CDMA mobilné telefóny a CDMA sim karty.
    - Nepodporuje SIM karty s veľkosťou EEPROM 128 Kb a viac (v súčasnosti sa štandardne na SR používajú SIM karty s veľkosťou do 64 Kb)
    - Taktiež nemusí podporovať niektoré typy SIM kariet vyrobené v roku 2002 a skôr, ktoré používali operátori mobilných sietí na našom trhu. Odporúčame preto použiť adaptér len na SIM karty vyrobené od roku 2003 vrátane.
    cena
    Cena od 1 ks:4.15 € (125.02 Sk) s DPH
    Cena od 10 ks:3.15 € (94.90 Sk) s DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.