Zavrieť

Porady

rušnie stránky

Dobrý deň. Pri práci so stránkou sa mi pri každom kliknutí a hľadaní, či pokračovaní objaví tabuľka malá - upozornenie zabezpečenie, či chcem inštalovať nejaký softwér..., dávam stále neinštalovať alebo zavriem krížikom , aj tak sa toho nemôžem zbaviť a zdržuje ma to. Trvá to asi tri dni, nič som neinštalovala. Je to iba u mňa, viete mi poradiť? Vďaka. Elena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Príroda Pozri príspevok
    Je to softwer s názvom: Adobe Flash Player Instale. To je na doplnenie. Ďakujem
    Nainštaluj... Adobe Flash Player je soft, ktorý podporuje prehrávanie Flash "videa". Nenaruší to používanie webu..možno maximálne môže zlepšiť.

    Príroda je offline (nepripojený) Príroda

    Príroda
    Vďaka, pozerala som ukážky z videa na porade, možno som tam niekde klikla. Nedá sa to tam pozrieť? E.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Videá bez flash podpory nebudú fungovať, takže je dobré to ma nainštalované.
    Choďte na stránku www.porada.sk/videoskolenia a tam bude link na inštaláciu (ak ho ešte nemáte nainštalovaný...).

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Príroda Pozri príspevok
    Vďaka, pozerala som ukážky z videa na porade, možno som tam niekde klikla. Nedá sa to tam pozrieť? E.
    Flash je niečo ako animácia alebo krátke "video" - hlavne reklamy na webe sú spracované týmto spôsobom. V podstate je jedno, či zatvoríš okno s reklamou - alebo okno s inštalom Flashplayera.

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Príroda Pozri príspevok
    Dobrý deň. Pri práci so stránkou sa mi pri každom kliknutí a hľadaní, či pokračovaní objaví tabuľka malá - upozornenie zabezpečenie, či chcem inštalovať nejaký softwér..., dávam stále neinštalovať alebo zavriem krížikom , aj tak sa toho nemôžem zbaviť a zdržuje ma to. Trvá to asi tri dni, nič som neinštalovala. Je to iba u mňa, viete mi poradiť? Vďaka. Elena
    Mne to robí na internete v robote, ale len na tránkach Porady. Tak som to nainštalovala, ale objavovalo sa to ďalej. Zavolala som technika a tak mi to nainštaloval on a robí to ďalej. Teraz to už len zatváram. Lezie to hore krkom, ale pomaly si na to zvykám

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    tutiola Pozri príspevok
    Mne to robí na internete v robote, ale len na tránkach Porady. Tak som to nainštalovala, ale objavovalo sa to ďalej. Zavolala som technika a tak mi to nainštaloval on a robí to ďalej. Teraz to už len zatváram. Lezie to hore krkom, ale pomaly si na to zvykám
    Tak to bude asi ITčkár rekvalifikovaný z automechanika.
    Správne nainštalovaný FlashPlayer musí fungovať.

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    machinak Pozri príspevok
    Tak to bude asi ITčkár rekvalifikovaný z automechanika.
    Správne nainštalovaný FlashPlayer musí fungovať.
    Ja si našich mechanikov nesmierne vážim. Sú to dobrí odborníci. Skôr si myslím, že je tam nejaké obmedzenie pre používanie internetu na pracovisku. Doma s tým nemám problém.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.