Zavrieť

Porady

Chcem kupit tuje v polsku

Ahojte poradaci, neporadili by ste mi niekto, co ma skusenosti z tujami z Polska, kde sa daju kupit, kolko stoja a nejaky kontakt na nich? a ci sa vam aj ujali...chcela by som vediet vase skusenosti...dakujem..tu je moja e-mail adresa: dadak22@centrum.sk
Darina
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Kuk sem: www.carovniky.sk
Naozaj je z čoho vyberať a netreba ani do PL ísť .
Naposledy upravil danushka : 04.04.09 at 19:31
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
Dadak Pozri príspevok
Ahojte poradaci, neporadili by ste mi niekto, co ma skusenosti z tujami z Polska, kde sa daju kupit, kolko stoja a nejaky kontakt na nich? a ci sa vam aj ujali...chcela by som vediet vase skusenosti...dakujem..tu je moja e-mail adresa: dadak22@centrum.sk
Darina
...čítal som tie príspevky, zaujal ma prvý od myslím že od /danuska/ a prekvapuje ma , že niekde predávajú tuje vysoké cca 50cm a sú 4 ročné. To nie je niečo v poriadku, lebo predať za v prepočte za našu bývalú cenu pokiaľ som to dobre čítal je to 15 korún. Hoci by to stálo aj 50 korún tak stále je to pod cenu. Tuje sa predávajú v Baumaxe 1ks za 3€ sú vysoké 100cm. Ani ja keby som pestoval tuje zo semena a mal ich 4 roky tak by som ich radšej vyhodil ako ich mal predať za 0,5 €. Porozmýšľaj nad tým čo som tu napísal.
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Dnes som videla v Tescu tuje v kvetináči - pekné, husté cca 50 cm vysoké tuším za 2,8 eur.
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Tiež ma to zaujíma či je to tak naozaj a pravideľná cena, alebo počin čistého jednorázového zúfalstva a či nie sú náhodou už vypredaný ako napríklad pol hodiny po začatí nejakej "akcie" v nemenovanom reťazci.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

legolas Pozri príspevok
...čítal som tie príspevky, zaujal ma prvý od myslím že od /danuska/ a prekvapuje ma , že niekde predávajú tuje vysoké cca 50cm a sú 4 ročné. To nie je niečo v poriadku, lebo predať za v prepočte za našu bývalú cenu pokiaľ som to dobre čítal je to 15 korún. Hoci by to stálo aj 50 korún tak stále je to pod cenu. Tuje sa predávajú v Baumaxe 1ks za 3€ sú vysoké 100cm. Ani ja keby som pestoval tuje zo semena a mal ich 4 roky tak by som ich radšej vyhodil ako ich mal predať za 0,5 €. Porozmýšľaj nad tým čo som tu napísal.


Jednoznačne to je bezkonkurenčná cena a práve preto som tu o tom písala a to nerobím sebe reklamu.
Pre dvoma rokmi som si kúpila v Hornbachu tuje, z 10tich mi prežili 4.
Tuje sú dovážané, dopestované v skleníkoch - preto neprežili.
Ten reťazec : pestovateľ - sprostredkovateľ - niekto X - niekto Y - predajca sa samozrejme odrazí na cene...
Mne sa podarilo nájsť priamo pestovateľa - aspoň vidíte, za koľko sa speňaží štvorročná snaha a ako rýchlo sa nabalí predajca....
Mňa tak akurát môže tešiť, že som podporila slováka, že nie som obchodník, ktorý ho bude tlačiť s cenou dole 1x za kvartál a ešte za to, že smie u mňa predávať svoje výpestky - si musí aj zaplatiť ročný poplatok.
Naposledy upravil danushka : 04.04.09 at 19:32
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...aj 1€ je lacné hoci je to od súkromníka, čiže z prvej ruky. Jednú vec ale kvitujem, že dávaš prednosť slovákovi. Ja predávam med po 3€ je to drahé?
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

med v 7dcl zaváraninovej fľaši za 100,-Sk, resp. lesný za 120 je bežná vec
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

legolas Pozri príspevok
...aj 1€ je lacné hoci je to od súkromníka, čiže z prvej ruky. Jednú vec ale kvitujem, že dávaš prednosť slovákovi. Ja predávam med po 3€ je to drahé?
Ak je to cena za 0,7 l, tak podľa mňa je cena v pohode. Ale to je vec pohľadu človeka a človeka.
V tej jednej 0,7 l fľaši je toľká práca včeličiek, že 3€ určite dostatočne nevyjadria skutočnú hodnotu tohto pokladu.
0 0
mino2 mino2

mino2 je offline (nepripojený) mino2

Ja som objednal u jedného pána tu na SVK tuje smaragdové. dnes prišli OK objednával som 50 ks, Cena za jeden cca 1,2 E. Tuje su nádherné, krásne prekorenené a jednanie je skutočne neskutočne seriozne, tuje prišli v črepníku 9x9 a výška cca 30-40 cm. Minulý rok som kupil v nemenovanom obchode cca 30 ks tují a už máme len asi 9 a to som dnes ešte vyhodil 2 ks...ak chcte pošlem kontakt
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
Mino, prosím kontakt. Ďakujem, Jana
0 0
Publicum Publicum

Publicum je offline (nepripojený) Publicum

ja poprosim tiez ten kontakt...dakujem
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
aj ja by som poprosila kontakt. Ďakujem. V.
0 0
stardollb stardollb

stardollb je offline (nepripojený) stardollb

Môžete mi dať kontakt, kde ste tie tuje kúpili?
0 0
Jozef16 Jozef16

Jozef16 je offline (nepripojený) Jozef16

chcem kontakt na tuje. Dakujem
0 0
sami72 sami72

sami72 je offline (nepripojený) sami72

prajem pekny den,poprosim vas o zaslanie kontaktu na toho pana z SK,co predava tie tuje,dakujem
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
mino2 Pozri príspevok
Ja som objednal u jedného pána tu na SVK tuje smaragdové. dnes prišli OK objednával som 50 ks, Cena za jeden cca 1,2 E. Tuje su nádherné, krásne prekorenené a jednanie je skutočne neskutočne seriozne, tuje prišli v črepníku 9x9 a výška cca 30-40 cm. Minulý rok som kupil v nemenovanom obchode cca 30 ks tují a už máme len asi 9 a to som dnes ešte vyhodil 2 ks...ak chcte pošlem kontakt
Môžem prosím aj ja požidať o kontakt?
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
mino2 Pozri príspevok
Ja som objednal u jedného pána tu na SVK tuje smaragdové. dnes prišli OK objednával som 50 ks, Cena za jeden cca 1,2 E. Tuje su nádherné, krásne prekorenené a jednanie je skutočne neskutočne seriozne, tuje prišli v črepníku 9x9 a výška cca 30-40 cm. Minulý rok som kupil v nemenovanom obchode cca 30 ks tují a už máme len asi 9 a to som dnes ešte vyhodil 2 ks...ak chcte pošlem kontakt
:
škoda, kontaktu sme sa nedočkali
0 0
wessy wessy

wessy je offline (nepripojený) wessy

danushka Pozri príspevok
Jednoznačne to je bezkonkurenčná cena a práve preto som tu o tom písala a to nerobím sebe reklamu.
Pre dvoma rokmi som si kúpila v Hornbachu tuje, z 10tich mi prežili 4.
Tuje sú dovážané, dopestované v skleníkoch - preto neprežili.
Ten reťazec : pestovateľ - sprostredkovateľ - niekto X - niekto Y - predajca sa samozrejme odrazí na cene...
Mne sa podarilo nájsť priamo pestovateľa - aspoň vidíte, za koľko sa speňaží štvorročná snaha a ako rýchlo sa nabalí predajca....
Mňa tak akurát môže tešiť, že som podporila slováka, že nie som obchodník, ktorý ho bude tlačiť s cenou dole 1x za kvartál a ešte za to, že smie u mňa predávať svoje výpestky - si musí aj zaplatiť ročný poplatok.
Dobrý deň, mohli by ste mi poslať kontakt na nejakého dodávateľa. Dakujem
0 0
wessy wessy

wessy je offline (nepripojený) wessy

mohli by ste mi niekto poradit, kde kupim take lacne tuje ako pisete okolo 1 - 1,20 eur vo velkom...dakujem
0 0
ladislav kušnir ladislav kušnir
mino2 Pozri príspevok
Ja som objednal u jedného pána tu na SVK tuje smaragdové. dnes prišli OK objednával som 50 ks, Cena za jeden cca 1,2 E. Tuje su nádherné, krásne prekorenené a jednanie je skutočne neskutočne seriozne, tuje prišli v črepníku 9x9 a výška cca 30-40 cm. Minulý rok som kupil v nemenovanom obchode cca 30 ks tují a už máme len asi 9 a to som dnes ešte vyhodil 2 ks...ak chcte pošlem kontakt
Prosim o kontakt na tuje.
dik.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať