Zavrieť

Porady

E-learning BOZP, PO

Ahoj,
vo firme uvazujeme o vykonavanie skoleni BOZP, PO, prva pomoc a skolenie vodicov prostrednictvom e-learningu.

  • Ma s tym niekto skusenosti?
  • Co mame pozadovat po firme, ktora ponuka taketo skolenia?
  • Ake doklady potrebujeme mat vo firme uchovane pre pripadnu kontrolu?
  • Akymi opravneniami ma firma, kt. skolenie ponuka disponovat?
  • Clovek, ktory firme skolenie obsahovo pripravil pre nu nepracuje.. je za obsah zodpovedny on alebo firma?
  • Na koho sa potom musime obratit, ak budeme skolit ich programom a ten nebude v nejakom obdobi aktualizovany a pride kontrola?
  • Aky dokument - potvrdenie o školení bude mať zamestnanec?

Veľa otázok, no je to pomerne dlhodobá investícia, takže sa chceme najprv poradiť..

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    muri je offline (nepripojený) muri

    Technik PO a BOZP muri
    E-learning nie je slovenskou legislatívou povolený. Treba íst na inšpektorát práce a na Okres k hasičom a zistiť ich názor. V bratislave toto neakceptujú.

    muri je offline (nepripojený) muri

    Technik PO a BOZP muri
    srandaman Pozri príspevok
    Ahoj,
    vo firme uvazujeme o vykonavanie skoleni BOZP, PO, prva pomoc a skolenie vodicov prostrednictvom e-learningu.

    • Ma s tym niekto skusenosti?
    • Co mame pozadovat po firme, ktora ponuka taketo skolenia?
    • Ake doklady potrebujeme mat vo firme uchovane pre pripadnu kontrolu?
    • Akymi opravneniami ma firma, kt. skolenie ponuka disponovat?
    • Clovek, ktory firme skolenie obsahovo pripravil pre nu nepracuje.. je za obsah zodpovedny on alebo firma?
    • Na koho sa potom musime obratit, ak budeme skolit ich programom a ten nebude v nejakom obdobi aktualizovany a pride kontrola?
    • Aky dokument - potvrdenie o školení bude mať zamestnanec?

    Veľa otázok, no je to pomerne dlhodobá investícia, takže sa chceme najprv poradiť..

    Ďakujem.
    Ahoj srandaman, ako si dopadol? Bol si na IP a ORHaZZ?

    KikaW je offline (nepripojený) KikaW

    KikaW
    Dobry den,

    sme firma, ktora sa zaobera skolenim BOZP E-learningovou formou. Ak mate zaujem o viacej informacii, poslite mi nejaky kontakt a mozme Vam poskytnut blizsie informacie. Nie je uz pravda, ze BOZP nie je mozne vyucovat takouto formou.

    S pozdravom
    ABT, TPO Roman Pokopec
    Samozrejme, že je možne vykonávať E- learningovou formou školenia. IP ako oprávnená osoba vydáva náležité povolennia - certifikáty na jednotlivé formy vykonávaného (druhu) školenia dalšej oprávnenej osobe na základe predložených výchovno vzdelávacích projektov. je pokročilá doba a táto forma za chvílu bude uplatňovaná v praxi častejšie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.