Zavrieť

Porady

Podnikateľský zámer, ročníkový projekt:)

Dobrý deň, robím ročníkový projekt a jeho cieľom je vypracovanie podnikateľského zámeru, mnou vytvoreného FIKTÍVNEHO subjektu podnikania. (firmy, živnosti, predajne, podniku služieb, ....)
Prosím, nenapadá Vás niečo?? mám už nejaké typy, ale chcem sa s niekým poradiť, nech to aj nejako vyzerá ďakujem
opakujem, je to len v rovine fiktívnej a má to byť práca do školy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    RMark je offline (nepripojený) RMark

    RMark
    To je na tom najhoršie, že je to fiktívne. Keby vás v škole učili, aby ste to preniesli do reality tak už je to horšie. A potom je tu problém, že mladý ľudia sú na úrade práce.
    Tak v čom by si chcela podnikať? V akej oblasti SR? Koho by si chcela osloviť? Je toho strašne veľa v čom sa musíš utvrdiť že je to správne a bavilo by ťa to.Ja ti môžem odporučiť napr. penzión - agroturistika, energetika - čistá energia, alebo vozenie aziatov zo západu na východ s dotáciou západných vlád , ... je toho veľa.
    Tak skús

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    ... a má byť na 20 strán? Ja som práve takýto dokončila v pondelok pre jednu kočku do školy na tému relaxačné centrum

    lorelai6 je offline (nepripojený) lorelai6

    lorelai6
    áno má to byť na 20 strán...ako je možné, že tá kočka si ho nerobila sama?
    presne som rozmýšľala nad tou agroturistikou, aj nad relaxačným centrom...ale ako tak počúvam spolužiakov, tak každý z nich robí niečo podobné:/ tak teraz neviem no...

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    lorelai6 Pozri príspevok
    áno má to byť na 20 strán...ako je možné, že tá kočka si ho nerobila sama?
    Nooooo, tak to zoberme tak, že som jej s tým trošičku pomáhala Tiež si nevedela dať rady s tým, o čom to má byť a čo tam má napísať ...

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    A ešte ma napadlo, že som rozmýšľala vypracovať zámer na tému Požičovňa lyží (v zime) a bicyklov (v lete).

    lorelai6 je offline (nepripojený) lorelai6

    lorelai6
    tá požičovňa je tiež dobrý nápad
    no mne by sa tiež zišla pomoc, ale akosi nemám takých kamarátov, ktorí by vedeli pomôcť
    ešte ma napadla čajovňa
    spolužiak navrhol pohrebníctvo ale to sa mi vôbec nepáči, aj keď viem, že v dnešnej dobe je to veľký biznis,...ale zarábať na nešťastí íných...:/

    lanisha je offline (nepripojený) lanisha

    lanisha
    Dobry den, ja by som potrebovala podnikatelsky zamer s temou RELAxaCNE CENTRUm, na ziskanie prispevku od UPSVAR, niekto by mi pomohol? samozrejme nie zadarmo, urcite by sme sa dohodli, dakujem piste na drobcek1800@azet.sk

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Vzorové podnik. plány - podnikajte.sk
    Dá sa podľa toho pekne spracovať podn. plán

    lulu24 je offline (nepripojený) lulu24

    lulu24
    dobrý deň. nehnevajte sa že vás otravujem, chcela by som vás poprosiť či by ste mi nemohli poskytnúť ten podnikateľský zámer. Ja ho potrebujem len ako fiktívny podn. plán na jeden predmet do školy ako prácu. Momentálne sa mám pustiť do bakalárskej práce, a pri dvoch deťoch.... No zabralo by mi to veľa času....a keďže je to iba práca na predmet tak hľadám niečo na nete......Zatiaľ ďakujem že sa mi ozvete.

    kecaja je offline (nepripojený) kecaja

    kecaja
    dobrý deň, prosím vás robím prácu na maturitu podnikateľský plán a vôbec neviem ako mám začať, čoho sa mám chytiť. po iné roky dávali študentom osnovy, podľa ktorých to spracovali, ale ja nemám nič, tak netuším čo by tam malo byť a na internete som tému podn. plán- penzión nenašla. Ak je tu niekto, kto niečo podobné už robil, prosím nech sa mi ozve. a ešte by som sa chcela opýtať že keď mam presný názov založenie agroturistického podniku- tvorba podnikateľského plánu či je nutné aby si tam nachádzali nejaké zvieratá ako dobytok napríklad.? Vdaka

    AIMA je offline (nepripojený) AIMA

    AIMA
    kecaja Pozri príspevok
    dobrý deň, prosím vás robím prácu na maturitu podnikateľský plán a vôbec neviem ako mám začať, čoho sa mám chytiť. po iné roky dávali študentom osnovy, podľa ktorých to spracovali, ale ja nemám nič, tak netuším čo by tam malo byť a na internete som tému podn. plán- penzión nenašla. Ak je tu niekto, kto niečo podobné už robil, prosím nech sa mi ozve. a ešte by som sa chcela opýtať že keď mam presný názov založenie agroturistického podniku- tvorba podnikateľského plánu či je nutné aby si tam nachádzali nejaké zvieratá ako dobytok napríklad.? Vdaka
    kukni:
    http://www.rrasi.sk/images/stories/v...oturistika.pdf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.