Zavrieť

Porady

Výkazy na internete

Zdravím,
vie niekto poradiť, kde na nete sa dá nájsť a vyplniť súvaha a výsledovka pre podvojné účtovníctvo - na DRSR to ešte nie je.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    books je offline (nepripojený) books

    books
    JanoP999 Pozri príspevok
    Zdravím,
    vie niekto poradiť, kde na nete sa dá nájsť a vyplniť súvaha a výsledovka pre podvojné účtovníctvo - na DRSR to ešte nie je.
    Ďakujem.
    Na www.drsr.sk treba hľadať účtovné výkazy v podvojnom účtovníctve, tam sa dajú vyplniť.

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    JanoP999 Pozri príspevok
    Zdravím,
    vie niekto poradiť, kde na nete sa dá nájsť a vyplniť súvaha a výsledovka pre podvojné účtovníctvo - na DRSR to ešte nie je.
    Ďakujem.
    je to na www.drsr.sk na pravej strane - vypĺňanie tlačív na internete - účt.výkazy v pod.účtovníctve.

    hermiona je offline (nepripojený) hermiona

    hermiona
    JanoP999 Pozri príspevok
    Vďaka za info, ale pre rok 2009 to tam ešte nie je.
    Ahoj, prosim ako si to poriesil s tymi vykazmi za rok 2009, potrebujem ich aj ja a nikde som ich nenasla. Nevies maju ich aspon v SEVT-e? Dakujem za odpoved.

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Dúfam, že to zaraďujem do správne témy a tu je vysvetlenie, prečo vlastne DÚ nechce prijímať podania vytlačené zo softweru.

    Upozornenie pre daňové subjekty k podávaniu daňových tlačív, ktoré sú v zhode so vzormi ustanovenými opatreniami Ministerstva financií SR

    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...laciva1209.pdf

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Chcela som vyplniť na DRSR DPH a vykrikuje mi to takúto hlášku, nemáte s tým niekto skúsenosť?

    Zabezpečené pripojenie zlyhalo

    Server www.drsr.sk používa neplatný bezpečnostný certifikát.

    Certifikát nie je dôveryhodný, pretože vydavateľ certifikátu nie je dôveryhodný.

    (Kód chyby: sec_error_untrusted_issuer)
    * Toto môže byť problém s konfiguráciou servera alebo sa ho niekto snaží napodobniť.

    * Ak ste sa k tomuto serveru úspešne pripojili v minulosti, chyba môže byť dočasná a pokus by ste mali opakovať neskôr.
    Alebo môžete pridať výnimku…

    books je offline (nepripojený) books

    books
    babi2 Pozri príspevok
    Chcela som vyplniť na DRSR DPH a vykrikuje mi to takúto hlášku, nemáte s tým niekto skúsenosť?

    Zabezpečené pripojenie zlyhalo

    Server www.drsr.sk používa neplatný bezpečnostný certifikát.

    Certifikát nie je dôveryhodný, pretože vydavateľ certifikátu nie je dôveryhodný.

    (Kód chyby: sec_error_untrusted_issuer)
    * Toto môže byť problém s konfiguráciou servera alebo sa ho niekto snaží napodobniť.

    * Ak ste sa k tomuto serveru úspešne pripojili v minulosti, chyba môže byť dočasná a pokus by ste mali opakovať neskôr.
    Alebo môžete pridať výnimku…
    Aj mne to ráno vyhodilo.Treba pridať výnimku a potvrdiť získanie certifikátu a potom Vás tam pustí.

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    books Pozri príspevok
    Aj mne to ráno vyhodilo.Treba pridať výnimku a potvrdiť získanie certifikátu a potom Vás tam pustí.
    Ďakujem pekne, už som sa tam prebojovala

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Aktuálne info z www.drsr.sk:

    Účtovné výkazy - OZNAM
    Dňa 1.3.2010 boli v aplikáciách Vyplnenie tlačív na internete a Elektronické podanie dokumentov aktualizované formuláre účtovných výkazov pre podnikateľov účtujúcich v sústave jednoduchého účtovníctva pre rok 2009.
    Účtovné výkazy budú vytlačené v príslušnej mene (v celých Sk alebo v celých eurách) podľa zadania hodnoty dátumu, ku ktorému sa zostavuje účtovná závierka.

    Emwa je offline (nepripojený) Emwa

    Emwa
    Teraz som pozerala stranku dan.uradu, ze uz mozno vyplnat vykazy JU na internete, mam vsak stale len vykazy za rok 2008. Viete mi poradit, co je s tym ?

    Emwa je offline (nepripojený) Emwa

    Emwa
    Aha, este raz pisem.
    Vidim, ze daniari maju zmysel pre humor, vykazy, ktore su vedene pre rok 2008 mozno ich vyplnit aj pre rok 2009

    HURÁ.....

    Eklu je offline (nepripojený) Eklu

    Eklu
    V akej mene vypisujem výkazy v JU a ako zaokrúhľujem? Bežné a predchádzajúce obdobie /2009- 2008/?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Eklu Pozri príspevok
    V akej mene vypisujem výkazy v JU a ako zaokrúhľujem? Bežné a predchádzajúce obdobie /2009- 2008/?

    Vyše roka máme euro... tak asi v akej mene?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.