Zavrieť

Porady

príloha k e-mailu

nemôžem otvoriť prílohu v e-maili,nemám nainštalovaný OUTLOOK zlomil som inštalačné CD co teraz? dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Skusit open office...alebo ak mas serial z Office..tak stiahni niekde office a daj serial ktory mas

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nemám dojem, že by mal outlook niečo spoločné s prílohou. Do prílohy sa väčšinou pripájajú súbory rôznych formátov a tie sa otvárajú pomocou iných programov z balíka MS office alebo Open office, ak je to videosúbor, tak pomocou media playera alebo programu na prehrávanie videosúborov.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Čo znamená: "Nemôžem otvoriť prílohu"? Definuj (hlásenie). O aký typ prílohy sa jedná?

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    jokova Pozri príspevok
    nemôžem otvoriť prílohu v e-maili,nemám nainštalovaný OUTLOOK zlomil som inštalačné CD co teraz? dakujem za odpovede
    Ak máš platnú licenciu na program, nie je to závislé na tom, že si stratil (zničil) médium. Stiahni si inštalačné Cd toho programu z internetu a nainštaluj ho so serial nr. z prvého CD. Licencia sa nevzťahuje na médium, ale na inštaláciu.

    Čo sa týka otvárania príloh - dobre ti odpovedala alla66. Prílohu si môžeš aj uložiť na HDD a otvoriť z adresára.
    Naposledy upravil Stevo5 : 29.03.09 at 13:33

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Neviem preco niekto pytajucemu vnucuje co si ma nainstalovat, ked nezadal vobec co chce otvorit.
    Na mail sa predsa dostane cez webove rozhranie a mail neotvaraj, ale daj ho ulozit na HDD a napis nam aku ma ta priloha priponu, potom sa uvidi co dalej
    Naposledy upravil Fero11 : 29.03.09 at 14:49

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    jokova Pozri príspevok
    nemôžem otvoriť prílohu v e-maili,nemám nainštalovaný OUTLOOK zlomil som inštalačné CD co teraz? dakujem za odpovede
    Tak preto asi niekto ponuka nainstalovat si bud office z netu alebo openoffice.....nemyslis?Asi je napisane ze je problem v tom ze nema instalnuty Office lebo zlomil instalacne CD

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    xxxpower2 Pozri príspevok
    Tak preto asi niekto ponuka nainstalovat si bud office z netu alebo openoffice.....nemyslis?Asi je napisane ze je problem v tom ze nema instalnuty Office lebo zlomil instalacne CD
    Pytajuci ani len nenaznacil co chce otvorit, co ked zlomil cd kde mal adobe reader, ja radsej nic netypujem a pockam kym pytajuci sa napise, co konkretne chce.
    Bohuzial, ja som nezaznamenal aby spominal nieco ohladom, ze nemoze otvorit doc, xls ppt atd...

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Nemam nainstalovany Outlook zlomil som cd.....asi preto mu niekto poradil stiahnut Office Alebo openofficeHm?Ale radsej k veci dotycny by sa mohol ozvat ze co a ako..ked uz

    jokova je offline (nepripojený) jokova

    jokova
    tak konecne som zasa tu prepacte ze som sa neozval skor neslo to,prikladam hlasenia ktore mi vyskakuju v okne
    príloha 1.jpg  
    príloha 2.jpg  
    1/1

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    jokova Pozri príspevok
    tak konecne som zasa tu prepacte ze som sa neozval skor neslo to,prikladam hlasenia ktore mi vyskakuju v okne
    Ten súbor v prílohe obsahuje nejaké kontaktné informácie, je to akási virtuálna vizitka. Obyčajne je možné pomocou nej toho človeka priamo pridať do adresára v Outlooku. Keďže Outlook nepoužívaš, tak sa na to môžeš vykašlať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.