Zavrieť

Porady

Propagovanie reklamy firiem na stránke

Chcem sa opytat, chcem zacat podnikat s propagaciou iriem na stranke, robil by som im reklamu...co vy na to????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    To že za reklamu sa platí. Tú reklamu čo tu na stránke vidíš je platená reklama a pokiaľ máš záujem o platenú reklamu, dohodni sa s Richardom.

    Beckham je offline (nepripojený) Beckham

    Beckham
    Ano chapem, ved mam zaujem propagovat firmy na mojej stranke, to znameny ze im budem robit reklamu a oni mi bude nieco za to platit, cize ako protisluzba....a preco sa mam dohodnu s Richardom? ako to presne myslis wagner? Vopred Dakujem

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja vam nerozumiem ved richard len odpovedal na jeho otazku, ja tam nevidim v tej odpovedi nic o spolupraci, ... ak sa mylim tak sa ospravedlnujem, asi by sa mal ozvat richard:-)

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    hmmm a ako by ste zabezpečil to, že na Vašú stránku zavíta dostatočný počet záujemcov? predsa v dnešnom svete si každý može zaplatit e-target, google adwords a podobné firmy, ktoré tiež robia reklamu.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    to wagner: asi si nejak zle pochopil môj prvý príspevok

    ja som len napísal že ak nájde efektívny spôsob, ktorý bude pre firmy zaujímavý tak môže robiť taký projekt. Veď reklamných projektov je ako maku a denne vznikajú nové.

    to beckham: účinný a unikátny znamená že to čo ponúkneš firmám bude niečo čo sa im oplatí (návratnosť investície vloženej do reklamy) a zároveň by to malo byť niečo čo na trhu ešte nie je, pretože inak je malá šanca že klienti prejdú na tvoju službu

    to Dantess: adwords (alebo slovenská alternatíva etarget) nie sú všeliekom a ani nie sú tou najlepšou formou reklamy (niekedy sa vôbec nehodia). Sú však často veľmi dobrým spôsobom ako získať klienta (tiež to neplatí na všetky prípady).

    Internet považujem za najlepšie a najefektívnejšie médium pre reklamu a jej formy sa budú ešte meniť a vylepšovať. Žiadne iné médium Vám neprinesie zákazníka okamžite k rozhodnutiu o kúpe (na internete môže človek okamžite kupovať cez eshop, alebo sa zapojiť do súťaže, alebo si dohodnúť osobnú schôdzku).

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Beckham Pozri príspevok
    Chcem sa opytat, chcem zacat podnikat s propagaciou iriem na stranke, robil by som im reklamu...co vy na to????
    Ber to len ako môj názor, ale kým na webe nemáš PR aspoň 3 a návštevu min. 100-200 denne, tak zákazníci sa hrnúť nebudú.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    tú návštevnosť by som radšej rátal v tisícoch na to, aby z inzercie mohli plynúť rozumné príjmy.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    nerentabilne, firmy sa registruju do bezplatnych katalogov a vyuzivaju google or Etarget. Ja som sa zacal skor venovat outscoringu v oblasti predaja inzercie. Zastupujem na zivnost alebo na zaklade mandantnej zmluvy. Su tam zaujimave provizie. Ak by si mal zaujem kontaktuj ma cez ss

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.