Zavrieť

Porady

Program ... exe

Prosím Vás poraďte mi ako mám otvoriť prílohu s koncovkou exe ? Ako si mám prípadne stiahnúť Javuscript ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Franta je offline (nepripojený) Franta

    Som :-) Franta
    ja otvaram subor s koncovkou .exe dvojitym klikom:-D


    A javascript je v kazdom beznom webovom prehliadaci si myslim. . . konkretnejsie to uz neslo?:-)))

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ak túto prílohu Vám poslal "neznámy" odosielateľ tak to určite neotvárajte... Na 99.99% to je potom vírus.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Poslal mi to bratranec a ide o fotoarchív rodiny. Je to pre mňa dôležité. Jednoducho tú prílohu ( názov.exe ) nemôžem otvoriť. Raz mi tam naskočilo, že nemám Java skript, ale iba raz,takže vychádzam z toho, že asi by som si ho mala stiahnuť,ale neviem ako. Tiež keď kliknem na tú prílohu tak mi ukáže, v ktorom programe mám to otvoriť a tiež to neviem... Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Maňuša Pozri príspevok
    Poslal mi to bratranec a ide o fotoarchív rodiny. Je to pre mňa dôležité. Jednoducho tú prílohu ( názov.exe ) nemôžem otvoriť. Raz mi tam naskočilo, že nemám Java skript, ale iba raz,takže vychádzam z toho, že asi by som si ho mala stiahnuť,ale neviem ako. Tiež keď kliknem na tú prílohu tak mi ukáže, v ktorom programe mám to otvoriť a tiež to neviem... Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem.
    Niekedy zvyknú ľudia vytvárať samorozbaľovacie súbory pomocou pakovacieho programu WinZip alebo WinRar. Vtedy sa pridáva koncovka exe, hoci je to súbor zbalený týmito programami.

    Ak má súbor koncovku exe, niektoré poštové programy ju zvyknú odfiltrovať, lebo si myslia, že ide o nejaý typ vírusu a poštový klient ho neposunie užívateľovi, ale ho len iformuje, že e-mail obsahoval prílohu Názov.exe, ktorý bol odfiltrovaný.

    ALebo sa mohlo stať, že sa počas prenosu tento súbor poškodil. V každom prípade požiadaj toho známeho, nech ti to pošle ešte raz, prípadne v inom formáte.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ak už ti to chcel poslať, mal to spakovať ako klasický zip alebo rar. Ako písal chobot, súbory s koncovkou exe sa poštou neodporúča poslať a ak už niekto chce, tak nech ho ešte pred odoslaním skomprimuje a príjemca si ho po stiahnutí z pošty rozbalí. Aspoň tak to robím ja a ešte nikdy som s posielaním a ani prijímaním takýchto súborov nemal problémy.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Ďakujem všetkým, tak to ostane neotvorené, lebo medzitým vycestoval na trojmesačnú zahraničnú cestu. Prajem príjemné sviatky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.