Zavrieť

Porady

práca na farme/zbery v zahraničí

Ahojte, chcela by som sa poradiť, či niekto pozná spoľahlivú agentúru čo sa týka práce - farma alebo zbery... Chcem pomôcť priateľovi... Viete o nejakej farme, kde je to platovo výhodnejšie, prípadne ak máte nejaké dobré odporúčania, veľmi by ste pomohli. Ďakujem všetkým za prípadne dobre rady. Andrea
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    konkretnu firmu ti uz poradit neviem,ale na internete najdes vela ponuk-hladaj cez google.
    ludia chodia do Talianska oberat jahody,jablka,pomarance.....
    do rakuska sparglu a zeleninu;
    vo svajciarsku prosperuju farmy s konmi-vsetko je to velmi slusne platene.

    priprav sa vsak na to,ze to bude drina a tie peniaze ti nokto nedaruje.po takejto brigade pride clovek vzdy domov ako -prepacte za vyraz-zbity pes....
    a na Talianov pozor,radi sa urobia hlupi a nevyplatia vsetko co by mali-najlepsie je nechat si vyolacat mzdu denne,tyzdenne,maximalne dvojtyzdenne,ak sa da.
    vo svajciarsku vas zoderu z koze,ale zarobite.....

    nechcela som nikoho odradit,ale realita je tvrda...

    majky53 je offline (nepripojený) majky53

    majky53
    ja som vycestoval pár krát cez overenú firmu z SP a nakoniec som na tomto mieste dodnes. farmár my zvýšil mzdu a pracujem tu dodnes vždy sezónne. no začínal som taktiež s minimálnym platom 3200frankov brutto. dnes mam základ 2000 v čistom.
    práca na farme je tvrdá no kto chce pracovať nestratí sa a zarobí vždy viac než na sk 400netto :-)
    a ešte sa sem tam pritrafí aj brigáda v okolí u šéfových známych za ,,cash,,

    práca na farme/zbery v zahraničí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.