Zavrieť

Porady

Zaručený elektronický podpis

Dobrý deň
Chcel by som sa vás spýtať či má niekto skúsenosť s ZEP (zaručený elektronickýpodpis).ako to funguje?postup?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    NONAME Pozri príspevok
    Dobrý deň
    Chcel by som sa vás spýtať či má niekto skúsenosť s ZEP (zaručený elektronickýpodpis).ako to funguje?postup?
    ďakujem
    1. Vybavenie ZEP
    2. Inštalovanie potrebných komponentov do PC.
    3. Inštalácia QSign
    4. Registrácia na portáli verejnej správy a notárska zápisnica
    5. Zvládnuť skenovanie dokumentov do požadovaných formátov
    Dobry den. Pokial mi poviete, s kym (styk s verejnou mocou, resp. obchodny a administrativny styk...) by ste chceli komunikovat elektronicky prostrednictvom zaruceneho elektronickeho podpisu, velmi rada Vam poskytnem komplexne kvalifikovane informacie tykajuce sa tejto problematiky.

    NONAME je offline (nepripojený) NONAME

    NONAME
    Síce odpisujem trošku s odstupom (cca 2 roky..haha...úprimne sa smejem dnes som to tu našiel zhodou náhod až dnes to riešim...

    ale k veci...Chystám sa zakldať s.r.o.-čky elektronicky. Idem v tom podnikať. Ak máte k tejto téme kvalifikované informácie, bol by som veľmi rád ak mi ich poskytnete. Či už tu, telefonicky, mailom, osobne.
    Preštudoval som si už zákony, nbusr.sk, aj plno článkov. čiže minimálny základ mám, ale stále mám plno nejsaností. Rád by som vedel potrebné veci pre prax.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    NONAME Pozri príspevok
    Arizona máte skúsenosti so založením s.r.o. pomocou ZEP?

    Ja mám tiež výborné viacročné skúsenosti s "elektronickým zakladaním sro." Je to pre ľudí výhodné, nakoľko ušetria 50 % na súdnom poplatku a netreba toľko papierových dokumentov. Ušetrí sa okrem iného aj na overovaní podpisov.

    NONAME je offline (nepripojený) NONAME

    NONAME
    Neviete kde by som našiel profesionálne spracovaný návod k podaniu návrh na zápis s.r.o. do OR elektronicky. Resp. nemáte taký ?

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    NONAME Pozri príspevok
    Neviete kde by som našiel profesionálne spracovaný návod k podaniu návrh na zápis s.r.o. do OR elektronicky. Resp. nemáte taký ?
    Neexistuje taký....

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    NONAME Pozri príspevok
    Neviete kde by som našiel profesionálne spracovaný návod k podaniu návrh na zápis s.r.o. do OR elektronicky. Resp. nemáte taký ?
    Pri všetkej úcte. Nemám tu uviesť celé svoje know how vrátane poskytnutia kompletných vzorov všetkých dokumentov k tomu potrebných ?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    NONAME Pozri príspevok
    Pokojne môžeš economics (: ale prečo by si to robil však
    a prečo by mal (mala)? veď ak chceš v tom podnikať, tak si agendu naštuduj, 2x sa "popáľ" a keď naberieš skúsenosti, tak ohľadom špécií ti tu určite odborníci poradia.

    NONAME je offline (nepripojený) NONAME

    NONAME
    Srska prirodzene..viem inak sa to ani nedá..na toľko už skúsený som. ("verím" ...bol to len pokus o vtip.evidentne nepochopený...(: ....poctivo to študujem.

    formulka je offline (nepripojený) formulka

    formulka
    NONAME Pozri príspevok
    Srska prirodzene..viem inak sa to ani nedá..na toľko už skúsený som. ("verím" ...bol to len pokus o vtip.evidentne nepochopený...(: ....poctivo to študujem.

    Vtipy sú v inej kategórii....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.