Zavrieť

Porady

Powerpoint

caute, potreboval by som na koniec prezentacie dostat tlacitko TLAČIŤ, teda aby sa priamo z prezentacie vytlacili stranky, nie cez menu Subor / Tlačiť....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ivus44 je offline (nepripojený) Ivus44

    Studentka UKF Ivus44
    Kliknes si na panel, das si moznost prezentacia, kliknes na tlacidla akcie a nastavis mu akciu.

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Najpr si vytvor makro s tlacou (Nastroje-Makro-Zaznam noveho makra-ok-vyskoci taky maly stvorcek,zatial ho nestlacat-..rob klasicke ukony ako ked davas tlacit..ak je vytlacene..-klik na na ten stvorcek). Tym si vytvoris makro, "program" ako postupovat ak chces dat tlacit

    Teraz vyber Prezentacia-Tlacitka akcii-.. zvol si ktorekolvek tlacitko, uloz ho na plochu..otvori sa ti okno kde si mozes vybrat akciu ktora sa udeje ak sa tlacidlo spusti-vyber si makro ktore si si pred chvuilou vytvoril a nazov makra si este samozrejme pamatas.. Finito..

    Takto to funguje v Powerpoint2000, v 2003 je to myslim podobne.. ak mas nejaky iny daj vediet aky..

    Pozor, aby to fukgovalo musis mat makra povolene: Nastroje-makro-zabezpecenie zvol strednu mieru ochrany. To znamena ze po kazdom spusteni suboru v ktorom je makro sa ta Powerpoint opyta ci ich chces povolit alebo zakazat. Nedavaj nizku mieru zabezpecenia!! - Privelke riziko, virusy sa mozu tvarit ako makra!! Ak povolujes nejake makro, aj v buducnosti rob to iba v programoch o ktorych povode si si isty a viez ze obsahuju makro ktore je v poriadku. Este raz pozor na povolenie virusov ktore sa mozu spravat ako makro!!
    Ahoj chcela by som sa opýtať , ked už mám hotovú prezentáciu v power pointe ktorú som ja nerobila ale mám ju stiahnutú s emailu tak ked si chcem s tej prezentácie stiahnúť pesničku dá sa to nejako?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Anuska999 Pozri príspevok
    Ahoj chcela by som sa opýtať , ked už mám hotovú prezentáciu v power pointe ktorú som ja nerobila ale mám ju stiahnutú s emailu tak ked si chcem s tej prezentácie stiahnúť pesničku dá sa to nejako?
    Áno, dá sa to, tu som to popisoval:


    http://www.porada.sk/t109648-vyber-z...owerpoint.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.