Zavrieť

Porady

Novačik

Caute, dovolte, aby som sa predstavil. Na strednej a VS ma prezyvali Sifo. Som rodak zo SP. Tak z toho vznikol moj nick.

Do konca minuleho roku som robil kontrolling v medzinar. firmach. Ale kedze sa mi nechce chodit do BA na tyzdnovky a chcem zostat doma na Liptove pri rodinke, tak som sa rozhodol viest ucto na zivnost. Inak som to vystudoval na FHI EU v BA. A kedze som mal strednu ekonomicku, tak tomu aj rozumiem. Inak uz som mal zivnost na ucto na VS.

Tak to som ja.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sifosp je offline (nepripojený) Sifosp

    Sifosp
    Chcem sa pytat, mate zakazky iba z miesta bydliska, alebo aj odniekial dalej, a zakaznici Vam posielaju doklady, alebo maju na Vas presmerovanu postu? Vdaka, potreboval by som nejake zakazky este na jeden den v tyzdni.

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Vítaj nielen medzi nováčikmi. Prajem Ti aby si v Porade našiel vždy čo hľadáš a poradil tým, ktorým vieš.

    Sifosp je offline (nepripojený) Sifosp

    Sifosp
    Podla coho sa nam meni ten statu:Junior member, member, VIP clen? Som to hladal na webe, ale som nenasiel. Vdaka.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Sifosp Pozri príspevok
    Podla coho sa nam meni ten statu:Junior member, member, VIP clen? Som to hladal na webe, ale som nenasiel. Vdaka.
    Podľa množstva príspevkov je najskôr Junior member, potom member, senior member a nakoniec poraďák pri 500 príspevkoch. VIP člen je ten, ktorý dostane od odstatných ocenenie za dobrú radu a tých ocenení musí byť minimálne 40, aby bol V.I.P. člen.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.