Zavrieť

Porady

parkovanie vo Viedni

vie mi niekto poradiť ako je to s parkovaním vo Viedni? kde sa dá zadarmo parkovať? prípadne približné ceny parkovného niekde blízko centra? chceli by sme ísť na Mariahilferstrase
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    priamo v centre sa plati za parkovanie asi vsade, ak idete na cely den je niekedy vyhodnejsie zaparkovat dalej od centra a zviest sa par zastavok metrom...

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    myara Pozri príspevok
    vie mi niekto poradiť ako je to s parkovaním vo Viedni? kde sa dá zadarmo parkovať? prípadne približné ceny parkovného niekde blízko centra? chceli by sme ísť na Mariahilferstrase
    http://www.wien.gv.at/verkehr/parken/index.html

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    Pri výstavisku (Messegelande) vedľa Prátra bolo veľké parkovisko, kde sa dalo parkovať zadara. Odtiaľ potom U-Bahnom (metro). Ak to je na krátky čas, možno to nie je ani také drahé. Bol som tam na predvianočných trhoch, parkoval som v podzemnom parkovisku, neviem už presne koľko to stálo, ale z celkovej ceny toho výletu to zas nebolo moc. A to si o sebe myslím, že keď to nie je nutné, zbytočne peniaze nerozhadzujem.

    peter kkk. je offline (nepripojený) peter kkk.

    peter kkk.
    ak chces parkovat zadarmo a najst kopu volnych miest na ulici tak odporucam sobotu - nikdy som nemal problem zaparkovat. samozrejme mozes to dat aj do podzemnej garaze kde sa za parkovne plati 3-4 eura na hodinu (naposledy ma to stalo cez 20eur za maly vyletik).bud sa pomotaj a zaparkuj (ako bolo poradene) niekde pri metre alebo chod smerom na centrum (drz sa znaciek) a ako prejdes most tak ides stale stale rovno a po x100 metroch si sleduj subezne "bocne" ulice(urcene na parkovanie) s hlavnou cestou po pravej strane kde stoja aj ostatne auta a tam neni problem zaparkovat (nepotrebujes ani parkovaciu kartu) ale samozrejme davaj pozor na znacky kde mozes parkovat a kde nie (maju to pekne oznacene)
    ja vzdy parkujem pri jednom parku (neviem si spomenut ako sa vola) a odtial sa zveziem 2 zastavky metrom na stephan platz.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Martina2315 Pozri príspevok
    a kde presnejsie dalej od centra Viedne by sa dalo? myslim nazov
    Schwechat...

    Veď si zober mapu, alebo choď na stránku www.wien.at sekcia doprava (Transport) alebo si pozri mapu a uvidíš kadiaľ pôjdeš a kde nájdeš voľné parkovacie miesto, ktoré je blízko tvojho cieľa, tak tam to odstavíš a na Mariškaštrasse došľapeš pešo.

    Alebo potrebuješ, aby sme ti povedali presne ulicu, na ktorej máš odparkovať auto?

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    myara Pozri príspevok
    vie mi niekto poradiť ako je to s parkovaním vo Viedni? kde sa dá zadarmo parkovať? prípadne približné ceny parkovného niekde blízko centra? chceli by sme ísť na Mariahilferstrase

    Zaparkuj v niektorej z bočných ulíc je ich tam veľmi veľa, tam je parkovanie bezplatné napr. Stumpergasse. Napr. Eybl Sport má 1a1/2 hod. zdarma nachádza sa na äußere Mariahilferstrasse, toto mám vyskúšané, keď si dávam rande u Zanoni - veľmi praktické na kratšie parkovanie, ale naozaj všetky bočné ulice, viem aj o lacnejšom parkovnom v ulici Apollogasse súbežná s mariahilferstrasse, ale parkovala som tam naposledy okolo vianoc 1,70 eur za hodinu
    pp2601 Na všetkých bočných uličkach treba mať parkovaciu kartu??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.