Zavrieť

Porady

Obchodný register 2009

Dobrý deň,

Chel by som sa opýtať koľko trvá zapísanie s.r.o. do OR?Čo všetko k tomu potrebujem?Živnosť máme.Sme dvojosobvá s.r.o.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    delfy11 je offline (nepripojený) delfy11

    delfy11
    NONAME Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    Chel by som sa opýtať koľko trvá zapísanie s.r.o. do OR?Čo všetko k tomu potrebujem?Živnosť máme.Sme dvojosobvá s.r.o.

    ďakujem
    potrebuješ napísat spoločenskú zmluvu, vyhlásenie správcu vkladu, podpisový vzor, vyhlásenie §105, a samotný návrh na OR + 66 EUR kolok, tam to urobia tak cca do 5-7 dní ...

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    delfy11 Pozri príspevok
    potrebuješ napísat spoločenskú zmluvu, vyhlásenie správcu vkladu, podpisový vzor, vyhlásenie §105, a samotný návrh na OR + 66 EUR kolok, tam to urobia tak cca do 5-7 dní ...
    Nesúhlasím s tebou....
    1. správny poplatok za zápis spoločnosti s ručením obmedzeným do Or je 331,50 €
    2. spoločenskú zmluvu a všetky ostatné doklady predpokladám že majú už vypracované, bez existujúcej spoločenskej zmluvy by im ŽÚ nevydal ŽL

    spinka07 je offline (nepripojený) spinka07

    spinka07
    viem mi prosim niekto seriozne poradit, ake vsetky prilohy musim prilozit do obchodneho registra, ak zakladam sro-cku na zaklade zakladatelskej listiny? Hladala som tu na porade aj prilohu-vyhlasenie podla § 105, aj som ho nasla...ale nie som si ista, ci je OK, ked som si pozerala prispevky, boli k tymto info vyhrady a teraz som akosi stratila istotu. Je tu niekto, kto mi vie seriozne poradit? dost mi to suri... dakujem a zelam pekny den

    NONAME je offline (nepripojený) NONAME

    NONAME
    Aoj spinka,

    Teraz sme podali návrh a pridali sme tieto prílohy:
    1.dva krát notárom overená spoločenská zmluva
    2.dva krát notárom overené podpisové vzory konateľov
    3.dva krát výpis zo živnostenského registra
    4.Dva krát notárom overné vyhlásenie správcu vkladu
    5.jeden kus: Súhlas vlastníkov nehnutelnosti s jej používaním na podnikatelské účely alebo nájomnú zmluvu.notárom overené podpisy
    6.Ak ti niekto dáva súhlas na uživanie nehnutelnosti tak výpis z katastra nehnutelnosti
    7.zápisnica zo zakladajúceho valného zhromaždenia samozrejme overená notárom

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux
    NONAME Pozri príspevok
    Aoj spinka,

    Teraz sme podali návrh a pridali sme tieto prílohy:
    1.dva krát notárom overená spoločenská zmluva
    2.dva krát notárom overené podpisové vzory konateľov
    3.dva krát výpis zo živnostenského registra
    4.Dva krát notárom overné vyhlásenie správcu vkladu
    5.jeden kus: Súhlas vlastníkov nehnutelnosti s jej používaním na podnikatelské účely alebo nájomnú zmluvu.notárom overené podpisy
    6.Ak ti niekto dáva súhlas na uživanie nehnutelnosti tak výpis z katastra nehnutelnosti
    My pouzivame 2 exemplare zmluvy o prenajme bez overenia podpisaov a bez LV.
    7.zápisnica zo zakladajúceho valného zhromaždenia samozrejme overená notárom
    Zapisnicu som nikdy nedaval a preslo to.
    Plus kolky.

    Obchodný register 2009

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.