Zavrieť

Porady

Žily na rukách

Dobrý deň,
chcela by som sa s Vami poradiť. Mám kamarátku, ktorá má problém so žilami na rukách. Vravela, že ju dokonca niekedy bolievajú-tie žily, ale nie je to veľká bolesť, dá sa to vydržať. Ide hlavne o estetický problém. Zaujímavé je, že tie žily sú navreté hlavne v lete, v zime to vidno tiež, ale je to lepšie. Nemala to stále, ale už to trvá niekoľko rokov, pravdepodobne je to z presilenia rúk-tiež je to horšie po namáhavej práci. Je štíhla a vysoká, ale kedysi bola aj bacuľatá a mala to tiež, takže to pravdepodobne nebude tým. Chcela by som sa za ňu opýtať, čo by sa s tým dalo robiť, keďže je to mladá baba, aby sa v lete za to nemusela hanbiť.
Ďakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    schatzi Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    chcela by som sa s Vami poradiť. Mám kamarátku, ktorá má problém so žilami na rukách. Vravela, že ju dokonca niekedy bolievajú-tie žily, ale nie je to veľká bolesť, dá sa to vydržať. Ide hlavne o estetický problém. Zaujímavé je, že tie žily sú navreté hlavne v lete, v zime to vidno tiež, ale je to lepšie. Nemala to stále, ale už to trvá niekoľko rokov, pravdepodobne je to z presilenia rúk-tiež je to horšie po namáhavej práci. Je štíhla a vysoká, ale kedysi bola aj bacuľatá a mala to tiež, takže to pravdepodobne nebude tým. Chcela by som sa za ňu opýtať, čo by sa s tým dalo robiť, keďže je to mladá baba, aby sa v lete za to nemusela hanbiť.
    Ďakujem za radu
    Možno to bude znieť zvláštne, mne to príde "sympatické"...na mňa vždy takéto ženy pôsobili, ako obzvlášť obetavé ženy...že nemajú krásne hladké biele ručičky, ale červené a žilnaté...

    schatzi je offline (nepripojený) schatzi

    schatzi
    To je síce sympatické, odkážem jej to, poteší ju to.
    Ale myslím, že jej nevadia ani tak tie žily, ako to, že keď si v lete oblečie niečo "letné" tak púta pohľady, skôr zvedavé a neveriace, ako obdivné. Myslím, že je to nepríjemné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.