Zavrieť

Porady

Súhlas s príspevkom

som jednoducho žena
Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy budem môcť vyjadriť súhlas s príspevkom, prípadne udeliť bod za odborný príspevok?
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Keď sa Ti páči príspevok,súhlasíš s ním,alebo Ti pomohol môžeš súhlas, alebo bodík pridať hocikedy.Je to iba na Tvojom rozhodnutí
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
arizona ďakujem za odpoveď, zároveň s odpoveďou sa mi objavili vpravo dole súhlas i ocenenie. Dovtedy som to mala len pri mojích
vlastných príspevkoch.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

terezamaria Pozri príspevok
arizona ďakujem za odpoveď, zároveň s odpoveďou sa mi objavili vpravo dole súhlas i ocenenie. Dovtedy som to mala len pri mojích
vlastných príspevkoch.
To si nemala od začiatku?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
arizona nemala a už som len čakala, že kedy to budem mať, tak si mi priniesla šťastie. Možno to bolo tým, že niekoľko dní, keď si nová nemôžeš dať súhlas, ani oceniť príspevok. Ktovie, ja som to ale nikde nenašla napísané.Krásný zvyšok dňa Ti prajem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nováčikovia nemajú všetky funkcie spustené, pretože sa takto bránime jednému pochybnému človeku, ktorý tu chodí dennodenne škodiť napriek tomu že tu má zákaz vstupu.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Richard v žiadnom prípade nechcem nikomu škodiť, súhlas prideľovať môžem, aj ten som nemohla od začiatku, asi až po 6 dňoch, ale body, teda ocenenie mi nefunguje. Rada by som body za odborné rady dala a nemôžem. Podľa mojích príspevkov hádam vidíš, že nechcem nikomu zle, maximálne tak poradiť ,súhlasiť a oceniť. Ďakujem pekne za pochopenie.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

terezamaria Pozri príspevok
Richard v žiadnom prípade nechcem nikomu škodiť, súhlas prideľovať môžem, aj ten som nemohla od začiatku, asi až po 6 dňoch, ale body, teda ocenenie mi nefunguje. Rada by som body za odborné rady dala a nemôžem. Podľa mojích príspevkov hádam vidíš, že nechcem nikomu zle, maximálne tak poradiť ,súhlasiť a oceniť. Ďakujem pekne za pochopenie.
To nebolo myslené na teba, že ty by si chcela niekomu škodiť
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Chcem sa spýtať, či tá osoba vie, že má zákaz vstupu. Dosť ma to zaskočilo, lebo teraz neviem či to nie som napr. ja. Nemusíte písať meno, stačí ak budeme vedieť, že dotyčná osoba o tom vie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tutiola Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či tá osoba vie, že má zákaz vstupu. Dosť ma to zaskočilo, lebo teraz neviem či to nie som napr. ja. Nemusíte písať meno, stačí ak budeme vedieť, že dotyčná osoba o tom vie.
jasne že vie A náramne ju (teda jeho) baví vymýšľať denne možnosti ako zákaz obísť.

Ja to chápem ako taký pora´dácky folklór, ale verím, že mnohým to lezie na nervy
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

tutiola Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či tá osoba vie, že má zákaz vstupu. Dosť ma to zaskočilo, lebo teraz neviem či to nie som napr. ja. Nemusíte písať meno, stačí ak budeme vedieť, že dotyčná osoba o tom vie.
Neboj, nie si to ty. Tá osoba o tom vie a mala doteraz už možno aj 200 nickov.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Richard ďakujem pekne, už mi funguje aj ocenenie - pridanie
bodu za odborné články. Dúfam, že to už bude dobré. Teším sa.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ďakujem za vysvetlenie. Určite to pomohlo mnohým nováčikom, ako som aj ja, ktorí ešte nevedia, či môžu reagovať na mnohé príspevky, alebo či môžu vstúpiť na tú-ktorú stránku.
0 0
manndy64 manndy64

manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

ja by som sa tiez chcela spytat kedy mozem suhlasit s prispevkami,lebo ked suhlasim tak sa mi nalavo dole vypise zrusit moj suhlas.dakujem
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
manndy64 Pozri príspevok
ja by som sa tiez chcela spytat kedy mozem suhlasit s prispevkami,lebo ked suhlasim tak sa mi nalavo dole vypise zrusit moj suhlas.dakujem
Keď sa Ti dolu vypíše ...zrušiť môj súhlas... znamená to, že Tvoj súhlas už bol k príspevku zaevidovaný (keď sa znova vrátiš do tej istej témy, uvidíš svoje meno už vypísané medzi súhlasmi). Hláška ...zrušiť môj súhlas... je tam k dispozícii, ak by si svoje rozhodnutie s príspevkom súhlasiť zmenila - kliknutím naň vlastne ten pôvodný súhlas zrušíš... Ak bolo Tvoje rozhodnutie správne, nerobíš už nič viac... ...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

manndy64 Pozri príspevok
ja by som sa tiez chcela spytat kedy mozem suhlasit s prispevkami,lebo ked suhlasim tak sa mi nalavo dole vypise zrusit moj suhlas.dakujem
to preto, ak by si zmenila názor na svoj súhlas a chcela ho zrušiť
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
mzdarka renca Pozri príspevok
to preto, ak by si zmenila názor na svoj súhlas a chcela ho zrušiť
...viem že si neodpisovala... ...mala som rýchlejšie prsty...
0 0
manndy64 manndy64

manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

dakujem pekne za rady
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ajuška Pozri príspevok
...viem že si neodpisovala... ...mala som rýchlejšie prsty...
súhlasím, si rýchlejšia, ale poďakuj aj môjmu sb, že ma vyrušil, keď som odpovedala
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
mzdarka renca Pozri príspevok
súhlasím, si rýchlejšia, ale poďakuj aj môjmu sb, že ma vyrušil, keď som odpovedala
...predsa len Ti mám čo závidieť... ...(sb ktorým sa necháš vyrušiť...)
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ajuška Pozri príspevok
...predsa len Ti mám čo závidieť... ...(sb ktorým sa necháš vyrušiť...)
.....nemáš čo závidieť, bol hladný, tak sa dožadoval.........večere
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať