Zavrieť

Porady

Učenie telesnej výchovy

Som učiteľky 1. - 4.r.Vedenie mi dalo do úväzku učenie TV na 2.stupni , !že vraj som kvalifikovaná na TV!!! Počuli ste to už niekto????
Diki Ježurka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    timike1971 je offline (nepripojený) timike1971

    timike1971
    učiteľ 1.-4. je kvalif. vychovávateľom v školskom klube a učiteľom vých. predmetov.


    ŠKOLSKÉ KLUBY DETÍ
    Požadované vzdelanie:
    Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
    1. študijný odbor vychovávateľstvo alebo pedagogika - vychovávateľstvo
    2. študijný odbor učiteľstvo pre 1. - 4. ročník základnej školy (pozri II. časť)
    3. študijný odbor učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov (pozri III. a V. časť)

    III. UČITELIA VŠEOBECNOVZDELÁVACÍCH PREDMETOV 5. - 9. ROČNÍKA ZÁKLADNEJ ŠKOLY
    17. len na vyučovanie predmetov hudobná, telesná a výtvarná výchova vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - študijný odbor učiteľstvo pre 1. - 4. ročník základnej školy alebo ....
    Naposledy upravil timike1971 : 08.04.09 at 11:24 Dôvod: doplnenie

    janka331 je offline (nepripojený) janka331

    janka331
    Pozri si na stránke MŠ - minedu vyhlášku 41/1996 Z.z. o odbornej a pedagogickej spôsobilosti pedagogických zamestnancov, časť III., kde sú uvedené požiadavky pre učiteľov všeobecnovzdelávacích predmetov 5.-9- roč. bod 17
    ...a vlastne som sa nikde nedočítala, že by som mohla učiť TV na 2. stupni ZŠ, či to tak nie je?
    Ahoj Janka, pozrela som si tie zákony, ale nikde som sa nedočítala, že by som mohla učiť TV na 2. stupni, pokiaľ som neskončila aprobáciu TV pre 2. stupeň ZŠ je to tak?, alebo sa mýlim?. Ďakujem ak zareaguješ.
    Iva

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    timike to uz napisala... Ucitel s aprobaciou 1-4 je kvalifikovany aj na vychovy pre vyssie rocniky - ale uz nie na Str. skole.

    PS: pozri sa na to pozitivne - ak uz mas tu Tv ucit, tak je lepsie ucit ju ako kvalifikovana...

    Učenie telesnej výchovy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.