Zavrieť

Porady

Asi začínajú niekde chýbať PP

Ja sa jednoducho musíííííííím podeliť o jednu skutočnosť
Pred chvíľočkou som , ...........

SP začína posielať penále z omeškania od roku 2004. Asi nie sú PP a veľmi, veľmi, veľmi, veľmi chýbajú. Naozaj sa začína myslieť sociálne.???
V prípade môjho klienta ide o smiešne sumičky:
- zasmiala som sa na penalizáciách 1 Sk, 7 Sk

Čakajte poštu v blízkych dňoch,

(aby som sa dlho nesmiala, otvorila som ďallšiu obálku za mesačnú energiu 12 tis €, a bolo po škodoradosti)
Naposledy upravil betka : 09.04.09 at 17:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Vedved musia dáko nahonobiť aspoň niečo na predvianočné odmeny pre tých najsamvyšších - po centíkoch ,ale mnohých ,aj nahonobia .

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Paula Pozri príspevok
    Vedved musia dáko nahonobiť aspoň niečo na predvianočné odmeny pre tých najsamvyšších - po centíkoch ,ale mnohých ,aj nahonobia .
    Pred mesiacom som debatovala o tomto spúšťacom mechanizme, poslali ma všetci dokelu, a ešte ma i vysmiali.
    Začínam mať obavu, či nedôjde k tomuto i v dodáv.-odber.vzťahoch. A bude to každý, každému, a všetci všetkým.
    Makro: recesia-depresia-dno.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Paula Pozri príspevok
    Vedved musia dáko nahonobiť aspoň niečo na predvianočné odmeny pre tých najsamvyšších - po centíkoch ,ale mnohých ,aj nahonobia .
    Akurát sa obávam, že obálka, napísanie listu, poštovné, sledovanie budú podstatne drahšie ako to, čo sa vymôže Ale zase bude robota pre pár urádníkov.

    Asi začínajú niekde chýbať PP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.