Zavrieť

Porady

pes v záhrade

Prajem všetkým zahradkárom požehnaný rok,rok plný rozkvytnutých kvetín hojnosti ovocia a radosti zo záhrad.Prosím o radu ,mám psa a problém s pomočením drevýn ,ktoré následne z černejú žiadam o radu fígeľ ako s týmto neduhom bojovať ,počul som o prípravku ,nepoznám názov a v zahr.potrebách ho nemajú.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Volá sa to Stop pes.
    Ale moc sa nespoliehaj na rôzne zlepšováky,nemajú dlhšie účinky. Asi naosvedčenejší prostriedok je ohrada...

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    v baumaxe predávajú rôzne drevené ohrádky, ktoré sú najlepšou ochranou proti močeniu psíkov na dreviny a zároveň majú aj estetický význam

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    My máme problém s našim chlpáčom, a to ten, že podhrabáva plot medzi dvorom a záhradkou. Už sme tam dali aj väčšie kamene, ale podrabáva aj pod ne. Nevieme čo máme robiť. Tento problém začal, keď susedovie havkačka hárala. Už nehára, ale problém zostal.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    mzdarka renca Pozri príspevok
    My máme problém s našim chlpáčom, a to ten, že podhrabáva plot medzi dvorom a záhradkou. Už sme tam dali aj väčšie kamene, ale podrabáva aj pod ne. Nevieme čo máme robiť. Tento problém začal, keď susedovie havkačka hárala. Už nehára, ale problém zostal.
    Ten problém poznám z opačnej strany,ked sa havkáči snažili dostať k nám za fenou. Nestíhali sme ploty opravovať.Hrúza!
    Pomôže,ak je plot s múrikom...
    Ja som kupovala v veterinára taký spray,ktorým som pošpliechala búdu,fenu a ploty.Má to účinok taký, že prerazí pach hárajúcej feny. Dosť to pomohlo.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    rrremo Pozri príspevok
    Prajem všetkým zahradkárom požehnaný rok,rok plný rozkvytnutých kvetín hojnosti ovocia a radosti zo záhrad.Prosím o radu ,mám psa a problém s pomočením drevýn ,ktoré následne z černejú žiadam o radu fígeľ ako s týmto neduhom bojovať ,počul som o prípravku ,nepoznám názov a v zahr.potrebách ho nemajú.....
    V prvom a aj zasadnom rade je aj dôležité vedieť , ako starý je pes .
    Ak je to ešte malý / mladý / , nevycvičený , je to pochopiteľné .
    Tiež je rozdiel medzi psom a psom , aj keď majú rovnaký vek .

    NEMÁM psa , ale brat áno / francúzskeho buldočka / . Tá jeho fenka sa ešte aj na záhrade pýta von !
    A poznám viacej takých vo svojom okolí .

    A to prosím pekne , vyjde von z jeho pozemku do uličky a potom vyjde úplne z kolónie / ak to tak nazvať / .
    Proste , ako keby vyšla von z bytu , potom z baráku a tam si vykoná potrebu .

    P.S.:
    Júúúúúúúj , drevyna sa píše drevina ..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.