Zavrieť

Porady

Prevádzkareň

Dobry den, chcel by som sa spytat, ci potrebujem prevadzkaren v pripade ze by som chcel obcas vyrabat zahradnu dlazbu (na vyuzitie casu ked nemam inu pracu) dalsie zivnosti vykonavam u zakaznika, takze by som sa nemohol zdrzovat v mieste prevadzky podla prevadzkovej doby.
dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    v prvom rade potrebujes na to živnostenský list a miesto prevádzky by bolo tvoje bydlisko a fungoval by si na telefon.
    ZL mam to je najmenej, cast pozemku mozem vyhradit pre podnikanie, ale nemam tam ziadne priestory, bude mi stacit povedzme nejaky dreveny pristresok ? teda mne bude ale ci to bude stacit zivnostenskemu uradu pripadne hygiene.
    Dalej som nenasiel co vsetko treba pri zriadovani absolvovat, okrem nahlasenia na ZU a kontroly z hygieny (co vlastne vsetko hygiena kontroluje). ak ma niekto nejaky link kde sa to da nastudovat tak budem vdacny.
    Naposledy upravil kingstone : 12.04.09 at 12:55

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    ked sa zriaduje prevádzka na podnikanie tak najlepšie čo urobíš je ísť na hygienu a tam ti poradia čo k tomu treba, neboj sa oni totiž ti musia poradiť a dokonca sú aj ochotní s tebou všetko prediskutovať.
    takze na hygiene som nepochodil, moj prvy navrh ze by som vyrabal pod pristreskom hned zamietli ze to nieje mozne (aj ked poznam viacerych ktrori takto podnikaju) zrejme zacali skor, ked este neplatili nejake EU normy. Druhy navrh bol ze by som to robil v garazi vymera cca 25m2 svetla vyska 2,2m tak isto zamietli s tym ze vyska miestnosti musi byt min. 3,0 k dalsim bodom sme sa ani nedostali.
    V podstate mam dve moznosti, postavit si halu o vyske 3,0 m alebo si prenajat u niekoho vyhovujuce pristory. ani jedna moznost pre mna nepripada do uvahy, kedze som to neplanoval ako hlavnu cinnost. investicia do haly by bola cca 3.000eur mozno viac, pri vyuziti 1 mozno 2 dni v tyzdni by navratnost bola v nedohladne..... takze som skoncil skor ako som zacal, musim najst ine riesenie ako vyuzit volny cas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.