Zavrieť

Porady

čo robiť???????

ahojte...........po prve prepacte mi ak som to dal do zlej zlozky ale som tu prvy krat a potrebujem poradit narychlo nejake veci ohladom roboty:::::::::::
robim na pile uz tri roky pilcika na stroji a vzdy sme zarabali celkom slusne cca.500-600EUR........a srazu posledny mesiac nam dali MM s odovodnenim ze sme vyrobili take vyrobky co oni nedokazu predat.....smola je v tom ze zmluvu mame napisanu na MM....to by bolo este ok ale docital som sa ze aj MM sa nasobi nejakym koeficientom narocnosti a my sme tam pilcici, stiepaci a aj ukladaci a vsetci sme dostali rovnaku MM...tak by som chcel vediet ci je to v poriadku takto nas vyplatit............. a druha vec je ze dovolenku nam idu platit 15EUR za den a ziadne ratanie z priemeru 3 mesiacov.na pasku to daju rv poriadku ale dovolenku nam vyplatia na ukor toho ze nam stiahnu z nasho vykonu........je to vporiadku.......vieme ze to tak robia ale nemame to ako dokazat lebo na paske je to v poriadku..........poradte prosim..........dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.