Zavrieť

Porady

zuby

Už sú to tri roky čo nenosím strojček doteraz som skoro stále nosila nasuvaci na noc ale moja "skvela" mama my ho proste zahodila ko koša a ja sa teraz bojim ci tie zuby nebudu zase take ako boli Co si o tom myslite?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    dobre urobila ja mam strojček ale asi po 2ch rokoch som ho nejak prestala nosiť lebo som zistila,že to nemá žiaden význam a zubárka to robila len pre peniaze.zuby mam zdrave v 20tich rokoch mam 2 blomby. netreba veriť vždy zubárom

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nesmieš hovoriť za všetkých, niekto má vady skusu, iný zuby ako hrable a strojček pomôže.
    Záleží koľko máš rokov....
    Dcérin kamarát nenosil nasúvací strojček a teraz mu idú dávať znova nový strojček... Zuby sa vracajú do pôvodného stavu.....Nie je to lacná záležitosť...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    alla66 Pozri príspevok
    Nesmieš hovoriť za všetkých, niekto má vady skusu, iný zuby ako hrable a strojček pomôže.
    Záleží koľko máš rokov....
    Dcérin kamarát nenosil nasúvací strojček a teraz mu idú dávať znova nový strojček... Zuby sa vracajú do pôvodného stavu.....Nie je to lacná záležitosť...
    mne nič s tými zubami neurobila lebo ja mám krivú sánku (jeden kĺb sa mi otáča skorej než ten druhý) a mne to nepomohlo.dala si strojček trvalý na spodné zuby čo som vôbec nepotrebovala. chodili sme tam ale 5 rokov za tu dobu som si k nej vybudovala strašný strach. peniaze brala jak po nebohom.atd...čiže ja mam takú skúsenosť zo zubným strojčekom... a niekde mam oba nočné doteraz

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ak si strojček po dvoch rokoch vzdala....mala si byť viac trpezlivá...

    Tiež máme dva roky fixný aparát ( drátiky) a vždy mám strach, koľko budem po každej kontrole doplácať.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    alla66 Pozri príspevok
    Ak si strojček po dvoch rokoch vzdala....mala si byť viac trpezlivá...

    Tiež máme dva roky fixný aparát ( drátiky) a vždy mám strach, koľko budem po každej kontrole doplácať.
    možno viac.trvalý som mala ale rok a pol a potom ten násuvný na noc ale ten som nenosila lebo ma to bolelo a ešte pre niečo ine

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Tiež som ako dieťa nechcela nosiť strojček (napínalo ma na vracanie) a ako stredoškoláčka na internáte mi školský zubár ukázal na príklade, ako sa zuby menia (posúvajú) s vekom. Hanba-nehanba, začala som ako 16-ročná nosiť poctivo strojček...Teraz som rada, že som ho poslúchla. A s bolesťou treba počítať ...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja som rada,že som neposlúchla , vieš ak máš dobrého zubára čo ťa vie inšpirovať je dobre a podobne...ale ak natrafíš na takú ako ja sa vzdáš rýchlo.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Si ešte mladá....počkaj o pár rokov....mimochodom...videla som ženy po štyridsiatke, ktoré nosili fixný aparát...Pre krásu sa trpí...

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    Ak máš strach o to že sa ti zuby začnú znovu kriviť lebo nenosíš strojček, lebo ho ani nemáš vďaka svojej maminke.. tak skoč ku zubárke a daj si urobiť nový nasúvací strojček..
    nikto ti nebude vedieť s presnosťou povedať či sa ti tie zuby budú alebo nebudú znovu kriviť, keď nebudeš nosiť strojček... ak ten strojček stojí nemalé peniaze,nuž bude treba zvážiť čo je pre teba v tejto situácii dôležitejšie..a ty predsa nechceš mať krivé zuby?....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.