Zavrieť

Porady

predlzovanie pracovnych zmluv

Chcem sa opytat. Podla paragrafu 48 , cislo 2 je mozne pracovny pomer na dobu urcitu dohodnut najdlhsie na tri roky. Pracovny pomer na urcitu dobu mozno predlzit alebo opatovne dohodnut v ramci troch rokov najviac jedenkrat. Mna vsak zaujima bod 4, odsek d, kde sa pise, ze dalsie predlzenia do troch rokov alebo nad tri roky je mozne z dovodu - dohodnuteho v kolektivnej zmluve.
V nasej kolektivnej zmluve je uvedeny dovod zabezpecenie flexibility kapacity pracovnej sily a teda pracovny pomer sa moze v priebehu 3 rokov od prveho nastupu predlzit 5 krat. Zaujima ma, ci je to v poriadku. Prakticky podla tohoto bodu si moze zamestnavatel predlzit zmlvu kolko krat chce /v tomto pripade 5 x krat/.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    No, vaše odbory veľmi nestoja za zamestnancami. A myslím si, že 5x predlžovať PP, aj ak to máte v KZ, je nesprávne, resp. mal by tam byť uvedený vážnejší dôvod, ako napr. vážne prevádzkové dôvody a pod.

    Nepáči sa mi to, ale to je len môj názor.

    Ikka je offline (nepripojený) Ikka

    Ikka
    Tiez si to myslim. V bode 4 odsek d vsak nie je konkretizovane, ktory dovod by to mal byt, respektive nemal byt.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Kolektívna zmluva by mala byť v súlade so ZP, pokiaľ nemá ešte lepšie riešenia uvedených paragrafov ako ZP.Nároky, ktoré vznikli z kolektívnej zmluvy jednotlivým zamestnancom, sa uplatňujú a uspokojujú ako ostatné nároky zamestnancov z pracovného pomeru. Pracovná zmluva je neplatná v tej časti, v ktorej upravuje nároky zamestnanca v menšom rozsahu než kolektívna zmluva.

    predlzovanie pracovnych zmluv

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.