Zavrieť

Porady

oneskorene vyplatenie mzdy

Chcela by som Vas poprosit o pomoc s vyriesenim jednej veci. Este v oktobri minuleho roku sa kvoli chybnemu nastaveniu v nasom internom systeme stalo, ze 2 zamestnancom nebola vypocitana a odvedena mzda za ich pracu. Jeden bol zamestnany ako brigadnik, druhy pracoval na Dohodu o pracovnej cinnosti. Kedze slo o nizke ciastky, dosli sme na to az pri vydavani Potvrdeni na rocne zuctovanie preddavkov.. Ani jeden z nich uz pre firmu nepracuje. Potrebovali by sme im tie vyplaty poslat, neviem vsak, ci je potrebne ich nejak spatne prihlasovat do socialky, pripadne urobit nejake ine kroky, aby bolo vsetko vporiadku. Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    iveta.kankova Pozri príspevok
    Chcela by som Vas poprosit o pomoc s vyriesenim jednej veci. Este v oktobri minuleho roku sa kvoli chybnemu nastaveniu v nasom internom systeme stalo, ze 2 zamestnancom nebola vypocitana a odvedena mzda za ich pracu. Jeden bol zamestnany ako brigadnik, druhy pracoval na Dohodu o pracovnej cinnosti. Kedze slo o nizke ciastky, dosli sme na to az pri vydavani Potvrdeni na rocne zuctovanie preddavkov.. Ani jeden z nich uz pre firmu nepracuje. Potrebovali by sme im tie vyplaty poslat, neviem vsak, ci je potrebne ich nejak spatne prihlasovat do socialky, pripadne urobit nejake ine kroky, aby bolo vsetko vporiadku. Dakujem za odpoved.
    Ak pracovali vlani, zrejme prihlásení do SP boli, takže toto by som neriešila, jednoducho im odmeny vyrátaj, pošli a odveď odvody.

    oneskorene vyplatenie mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.