Zavrieť

Porady

ubytovanie monterov - investicne naklady

Prosim poradte mi, ci ubytovanie monterov a preprava taxikom do podniku, kde vykonavaju monteri pracu, ci uvedene naklady patria do investicii.
Nepaci sa mi to uctovat do investicii, pretoze v ubytovani je zahrnuta aj strava.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    vierka4 Pozri príspevok
    Prosim poradte mi, ci ubytovanie monterov a preprava taxikom do podniku, kde vykonavaju monteri pracu, ci uvedene naklady patria do investicii.
    Nepaci sa mi to uctovat do investicii, pretoze v ubytovani je zahrnuta aj strava.
    Dakujem
    Napíš podbrobnejšie. Ide o vašich montérov?

    adato je offline (nepripojený) adato

    adato
    Predpokladám, že tieto náklady neplatíte priamo Vy, ale Vám ich refakturuje dodávateľ. Ďalej predpokladám, že na montáž Vám dodávateľ predložil určitý rozpočet a pokiaľ ho dodrží - malo by byť všetko v poriadku. Je potrebné si uvedomiť, že sú to náklady súvisiace s obstaraním a nie sú prevádzkovým nákladom dodávateľa.

    vierka4 je offline (nepripojený) vierka4

    vierka4
    Tieto naklady platime prave my. Uvedeni monteri su ubytovani v hoteloch a dopravujeme ich k nam do firmy, co tiez platime my a zahrname to do investicii. Tiez doprava z letiska a podobne. Zahranicna firma nam uctuje za hodiny monterov - tzv. technicka asistencia pravidelne a tieto naklady idu do investicii.

    ubytovanie monterov - investicne naklady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.