Zavrieť

Porady

ako na to?

Ďakujem za odpoveď,ale ako mám zastupovať zahraničnú firmu na Slovensku tak aby sa nemohlo stať že ma niekto oberie o moju pracu.A možem ju zastupovať aj v ČR,keď mam sídlo na Slovensku.ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    Zastupovat ju mozes kdekolvek v EU. Akurat ide o to ci budes v splnomocneni spoločnosti alebo to budes robit akoze na cierno. Jednoducho sa nemozes prezentovat ako ta spolocnost resp. v jej povereni. Keby Ti na to prisli mohlo by to mat dosledky. Ale mozes zastupovat spolocnost ich vyrobkami a vytvorit si vlastny profil spolocnosti s tym ze nezastupujes menovanu firmu ale vyrobky.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Moj osobny nazor:

    Firmu budes zastupovat:

    1. bud na zaklade mandatnej zmluvy. T.j. v jej a na zaklade jej poverenia.
    2.zmluvy o obchodnom zastupeni, s tym ze to budes vykonavat vo svojom mene, len ju budes zastupovat.

    S tym ze by si ich mal zastupovat aj v CR. Podla toho ako sa dohodnete.

    Ja napriklad zastupujem klientov zo zahranicia na uzemi SR,CR a Ukrajiny. Ale to zalezi od dohody zucastnenych strán.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    jaroslav jamnicky Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď,a ešte niečo cena tvojej prace je provízia alebo neaký fix?
    Zalezi od vzajomnej dohody. Fix pochybujem ze niekto da. Vacsinou od provizie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.