Zavrieť

Porady

Malý motocykel

Chcem si kúpiť malý motocykel - skúter. Bývam pri Vajnoroch a chcel by som ho využívať na cesty do Bratislavy do práce a za zábavou. Poraďte akú značku, objem valcov, výkon. Skrátka na čo sa zamerať pri výbere.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Skuter je predovsetkym otazka penazi, ktore chces investovat do neho, podla toho je aj mantinel vyberu.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kaps Pozri príspevok
    Chcem si kúpiť malý motocykel - skúter. Bývam pri Vajnoroch a chcel by som ho využívať na cesty do Bratislavy do práce a za zábavou. Poraďte akú značku, objem valcov, výkon. Skrátka na čo sa zamerať pri výbere.
    Značku akej dôveruješ - napr. Yamaha.

    Kubatúru - na akú máš VP? (50cm3?), ak máš skupinu veľkých motoriek, tak môžeš aj 400 cm3.

    Výkon tiež podľa VP.

    Inak si vyber podľa dizajnu. Mne sa napr. na motosalóne páčila Honda Silver Wing:

    http://moto.honda.sk/motocykle/scoot...togaleria.html
    Naposledy upravil Chobot : 21.04.09 at 11:55

    kaps je offline (nepripojený) kaps

    ZŤP, ekonóm práce kaps
    Malo by to byť do mesta. A čo sa týka investície tak cca 700 €. Mohla by byť aj z druhej ruky. Len neviem na čo sa mám zamerať pri výbere

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    najprv sa zameraj ci nie je kradnuty
    potom ci nebol burany, kolko ma nabehane a ci tech. stav nabehaným kilometrom priblizne odpoveda.
    štartovanie za studena aj tepla, kontrola rozety, brzdy, pneu, funkčnost svetiel. Pri skusani odporucam vyskusat tah motora, samozrejme musi to odpovedat kubature motora.

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    prezri si toto forum:
    ww.scooter-tuning.sk/forum
    najdes tam dost zaujimavych info,ktore ti dufam pomozu pri rozhodovani

    kaps je offline (nepripojený) kaps

    ZŤP, ekonóm práce kaps
    Našiel som malé motocykle značky KEEWAY 50 ccm. Máte niekto skúsenosť s touto značkou?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kaps Pozri príspevok
    Našiel som malé motocykle značky KEEWAY 50 ccm. Máte niekto skúsenosť s touto značkou?
    To sú tie dovozové z Číny. No... môžu byť dobré, ale otázne je, aký je pre ne servis. Či zoženieš náhradné diely. Ale za tú cenu (1000 - 1300 €) sa vyplatia (napr. porovnateľné Yamahy stoja raz toľko).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.