Zavrieť

Porady

Diplomovka - téma e-learning

Ahojte poraďáci,
nie je tu prosím Vás niekto, kto by mi vedel poradiť nejakú literatúru na diplomovku? - téma je Využitie e-learningu vo vyučovacom procese, ale pomohlo by hocičo o e-learningu. Prípadne nerobil niekto diplomovku na podobnú tému? Súrne potrebujem...Za každú radu ďakujem, Martina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...skús pohľadať tu.
    http://cucaj.sk/
    ..nájdeš iste, čo potrebuješ, ak by náhodou nie, tam ti isto pomôžu...tak ako mne...držím palčoky...

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Skus pozriet diplomovky studentov z predchadzajucich rocnikov Vasej alebo pribuznej skoly - (niektore?) skoly ich maju pristupne, daju sa pozriet.

    Navstiv odbornu kniznicu (neviem, odkial si), kniznicu na Vasej, prip. pribuznej skole - v BA Univerzitna kniznica, Pedagogicka kniznica...

    Skus vygooglit... Predpokladam, ze viac materialov k tejto teme bude na nete v anglickom jazyku.

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    ja som robila diplomovku o vyuziti e-learningu v celozivotnom vzdelavani zamestnancov, koncila som ekonomicku fakultu UMB BB v 2005

    elaurie je offline (nepripojený) elaurie

    elaurie
    Tu je nieco o využití e-learningu v praxi (vzdelávanie v colnej správe), je to článok v colníckom časopise o e-learningovom vzdelávaní...

    http://www.colnasprava.sk/wps/PA_1_0...fLBOy3eFeBQ0EM
    (pozri stranu 11)

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    gabikao Pozri príspevok
    tu je konkr. e-learning, nemcina, angl.

    http://www.gymnolearn.euweb.cz/
    ..

    ..pekne prepracovaná angličtina, síce nedokončená a nájdu sa aj chyby, napríklad v ""Past continuous tense", kde je v 2. a 3. osoba singuláru a 1.,2.,3., osoba plurálu zle..má byť "were"" a nie "ware..ale inak fajn...

    miriaml je offline (nepripojený) miriaml

    miriaml
    Ahoj Dušan Katuščák Ako písať záverečné a kvalifikačné práce
    (ISBN 978-80-89132-45-4, Enigma 2008) skús ich www stránku ) ahoj

    miriaml je offline (nepripojený) miriaml

    miriaml
    tinka.to Pozri príspevok
    ďakujem všetkým za infošky, snáď to nejak dokopem
    Dušan Katuščák Ako písať záverečné a kvalifikačné práce. Vydavateľstvo Enigma 2008 ISBN978-80-89132-45-4 )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.