Zavrieť

Porady

Invázia chrobákov v Bratislave

Ahojte poradaci, neviem, kam sa obratit, ale byvam v Karlovej Vsi a je tu invazia nejakych cudnych chrobakov, my mame na balkone sietku a je zaskleny, takze sa nedostanu dnu, ale lutujem ludi okolo. Vie mi niekto poradit, kam sa s tym obratit, pripadne ci niekto nevie, ci to je nebezpecne? Idu v hufoch a su ich stovky aj tisicky. Su vsade na dome z vonku. Prikladam fotografie, co sa mi podarili urobit. Dakujem
DSC_0004.jpg  
DSC_0001.jpg  
DSC_0007.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    nie sú to náhodou tie smradlavky?či ako sa to vola.

    e.v.a. je offline (nepripojený) e.v.a.

    e.v.a.
    ja fakt neviem, lieta to vonku, byvame dost vysoko, ja by som len chcela vediet, kam mam napisat a informovat sa

    plada je offline (nepripojený) plada

    plada
    Ahoj, e.v.a.,
    skús jedného odchytiť a choď s ním do Slovenského národného múzea, tam sú erudovaní odborníci, dokážu určiť, o aký druh sa jedná a pomôžu Ti ich odstrániť. Moja kolegyňa takýmto spôsobom identifikovala šváby. Dokonca jej dali aj odborný "posudok". A správca potom urobil náležité opatrenia, postrek. Zavolaj do SNM, vysvetli, o čo sa jedná a dajú Ti kontakt na dotyčného odborníka. Daj vedieť, čo to bola za háveď.
    Plada

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    plada Pozri príspevok
    Ahoj, e.v.a.,
    skús jedného odchytiť a choď s ním do Slovenského národného múzea, tam sú erudovaní odborníci, dokážu určiť, o aký druh sa jedná a pomôžu Ti ich odstrániť. Moja kolegyňa takýmto spôsobom identifikovala šváby. Dokonca jej dali aj odborný "posudok". A správca potom urobil náležité opatrenia, postrek. Zavolaj do SNM, vysvetli, o čo sa jedná a dajú Ti kontakt na dotyčného odborníka. Daj vedieť, čo to bola za háveď.
    Plada
    to by ma teda nikdy nenapadlo. to stačí ked chytím chrobáčika dam ho do škatulky a odnesiem do SNM??? a oni mi tam poradia alebo sa mam najprv informovať a zavolať,že čo a ako?lebo máme doma chrobáčiky nevieme čo sú to zač a ani ako sa ich zbaviť.

    e.v.a. je offline (nepripojený) e.v.a.

    e.v.a.
    No, doma mame tiez nejakych cudnych chrobakov, ale nejako som sa s tym zmierila a spolunazivame, nie je toho tak vela, hehehe Ale aj to chcem riesit, neviem kde, no uvidime. Ale ked pozriem von z okna a na parapetu a vidim prilis velke mnozstvo hmyzu, nie je mi najlepsie.

    e.v.a. je offline (nepripojený) e.v.a.

    e.v.a.
    Napisala som email do Prirodovedneho muzea aj s fotografiami, tak uvidime, ci mi odpisu . Dakujem a vsetkych zdravim

    Invázia chrobákov v Bratislave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.