Zavrieť

Porady

Vopred uhradeny tovar v e-shope

Zdravim Vas poradaci, potrebovala by som od Vas radu a sice:
Cez internetovy obchod som si objednala tovar, zvolila som platbu na ucet vopred (ma to vyhodu lebo tovar vam pride domov listom a netreba chodit po balik na postu ako je to v pripade dobierky). V tomto pripade som sa zrejme preratala, pretoze peniaze ma dotycny prevadzkovatel obchodu na ucte a za mesiac som nedostala ziaden tovar.
Ako prve ma samozrejme napadlo napisat e-mail prevadzkovatelovi s tym, ze sa chcem informovat o stave mojej objednavky, potom druhy a treti e- mail. Nasla som tam aj telefonicky kontakt, kde sice vyzvana, ale nik nedviha.
Ok, nejde o nejaku vysoku sumu, ale z principu by som to chcela riesit.
Mate nejake napady ako na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Mal som niečo podobné s elektronikou - záruka, nebrali, neozývali sa, neodpovedali, až zájdením na miesto osobne vec bola vybavená,
    najlepšie by bolo zájsť na predmetnú adresu, alebo požiadať blízkeho,známeho, prípadne poraďáka blízko miesta, (dať adresu obchodu).

    Vopred uhradeny tovar v e-shope

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.