Zavrieť

Porady

Oswiecim

Zdravim,
potreboval by som poradit. Asi o 2tyzdne planujem navstivit Oswiecim. Neviete nahodou ci sa plati za dialnicu A4 z Krakowa smerom na Chrzanow (su tam boxy, dialnicna nalepka, free), pripadne aj obchvat okolo Krakowa z Wieliczky na Balice Airport? Inac, boli ste tam? Oplati sa? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Moje sestry tam boli na zájazde pred dvoma rokmi. Mali z toho zážitok ak sa tomu dá tak povedať. Veľmi dobre bolo všetko vysvetlené. Myslím, že o tom treba stále hovoriť a raz za život aj vidieť, lebo vtedy to človek aj precíti. Myslím, že pre 15-a viac ročných by to bolo vhod, aby si vedeli vybrať v živote cestu, či pôjdu cestou násilia alebo pokoja.
    všetko dobré kp

    eluša je offline (nepripojený) eluša

    pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac eluša
    Autobusom sa platí iba na hranici cestná daň 3,22 €/bus/deň. Oswiečim zanechá v každom -starý -mladý- hlboký dojem. Určite sa tam ísť oplatí !

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Práve mi písal syn mail, že ŠD Mladosť /kde je ubytovaný/, má vylepený plagát, že organizuje v dňoch 15.5. a 16.5. výlet do Krakowa a Oswiecimu za 35€. Je v tom ubytko v hosteli, raňajky, cestovné a vstupy do Oswiencimu aj so sprievodcom. Tak ja len pre informáciu, že možno by niektorí študenti mali záujem. Ja som tam osobne bola pred rokmi a je to veľmi silný zážitok a preto ho odporúčam každému.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    eluša Pozri príspevok
    Autobusom sa platí iba na hranici cestná daň 3,22 €/bus/deň. Oswiečim zanechá v každom -starý -mladý- hlboký dojem. Určite sa tam ísť oplatí !
    eluša : súhlasím s tebou.Minulý rok som bola s pätnásťročnou dcérou v Oswiecime, čakala som z jej strany nezáujem, nudu, otázky : prečo sme tu? Nudím sa, atď. A zostala som milo prekvapená jej záujmom, všetko sledovala, fotila, na ušiach slúchadlá a počúvala každé slovo sprievodkyne.
    Prekvapenie prišlo, keď som na internete našla stránku, kde vložila všetky fotky z koncentračného tábora.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.