Zavrieť

Porady

prechod do nového roka omega

ahojte
účtujem v omege a zaskočil ma výsledok z prechodu r. 2008 do r. 2009 a kurzové rozdiely, ktoré mi vyhodilo cez interný doklad do N resp. V
neviete čím to môže byť a čo s tým ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gita je offline (nepripojený) gita

    gita
    Po prechode do nového roka mám na účte 431 zisk pred zdanením, nerozumiem. Pozerám minulý rok, daň je riadne zaúčtovaná, výkazy po zdanení, všetko jak má byť, ale prečo mám v novom roku zle účet 431, akoby neprenieslo 591.

    gita je offline (nepripojený) gita

    gita
    nie, nemyslím, že 591 mi prenesie ale zahrnie do 431 ale účet 431 mám HV pred zdanením je nižší o daň /591/. Chcem rozdeliť zisk a ten nemám dobre. Minulý rok je dobre /daň 591/341/

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    a netreba ti urobit nanovo prechod? resp. nemas dake centove somariny zauctovane programom prave na 431?

    gita je offline (nepripojený) gita

    gita
    urobila som nanovo prechod, to isté. účet 431 v novom roku je nižší o daň, v r. 2008 mi to vykazuje správne /tr. 6-5/ asi musím zavolať do Krosu

    prechod do nového roka omega

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.