Zavrieť

Porady

Poradte lekara...

Hladam velmi dobreho a skuseneho lekara, ktory sa zaobera operaciami kolien. Nevie mi niekto poradit a pripadne aj kolko to stoji financne u toho lekara... Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    stanco007 Pozri príspevok
    Hladam velmi dobreho a skuseneho lekara, ktory sa zaobera operaciami kolien. Nevie mi niekto poradit a pripadne aj kolko to stoji financne u toho lekara... Dakujem
    ... akože čakáš odpoveď typu: doktor X.Y, z mesta N. a berie 1.000€ ?
    Myslím si, že takto formulovaná otázka nie je v súlade s etiketou Porady, a žiadny lekár by asi takto nestál za takúto reklamu.

    Ale možná existujú úplne súkromné zdravotnícke zariadenia, kde si pacient platí v plnej výške zdravotnú starostlivosť (t.j. bez účasti zdravotnej poisťovne). Tie však svoje orientačné cenníky majú dané, ale to je taxa zariadenia, a nie lekára.... Alebo sa mýlim?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    www.otroped.sk a popýtaj sa na MUDr. M. Kordoš. ja som u neho bola a som s ním maximálne spokojná.on mi operoval koleno

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... akože čakáš odpoveď typu: doktor X.Y, z mesta N. a berie 1.000€ ?
    Myslím si, že takto formulovaná otázka nie je v súlade s etiketou Porady, a žiadny lekár by asi takto nestál za takúto reklamu.

    Ale možná existujú úplne súkromné zdravotnícke zariadenia, kde si pacient platí v plnej výške zdravotnú starostlivosť (t.j. bez účasti zdravotnej poisťovne). Tie však svoje orientačné cenníky majú dané, ale to je taxa zariadenia, a nie lekára.... Alebo sa mýlim?
    Nie. Mne netreba jeho presne meno. Staci mi mesto kde posobi a oddelenie kde robi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.