Zavrieť

Porady

adobe flash player,stahovanie fotiek

dobry den,

vedel by mi niekto poradit,ci by bolo mozne stiahnut fotky z adobe flash playeru?teda z webovej stranky,ktora je robena flash playerom??
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Fero aj súhlasím ale.... ten plugin je na sťahovanie celých flash animácii (youtube, ceknito....)
    Ak to je tak ako píše tinkat tak treba potom aj nejaký "extraktor" na tie foto z flashu....

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ak sa jedna o par obrazkov, tak by som pouzil prtcsreen a ctrl+v inak asi nejaky extraktor

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mpca Pozri príspevok
    Fero aj súhlasím ale.... ten plugin je na sťahovanie celých flash animácii (youtube, ceknito....)
    Ak to je tak ako píše tinkat tak treba potom aj nejaký "extraktor" na tie foto z flashu....
    Extraktor nepoznám, ale spravil by som to tak, že najprv by som stiahol ten súbor vo formáte flash, potom pomocou Total Video Converter by som ho skonvertoval do .avi formátu a nejakým videoprehrávačom, napr. BSPlayerom by som ukladal snapshoty, teda jednotlivé obrázky pri prehrávaní. Ono to bude ale veľmi slabá kvalita tých obrázkov....

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ako spomenul fero skor printcsreen...
    alebo na *.swf použiť http://www.globfx.com/products/swfre/
    ako to funguje neviem,, neskúšal som...

    matusl je offline (nepripojený) matusl

    matusl
    Pozor na copyright... Ja pouzivam ked sa z roznych dovodov potrebujem pozriet co je vo "vnutri" swf Sothink Decompiler (sothink.com)

    Ak swf nacitava obrazky externe, zvacsa ma zadefinovanu cestu k xml suboru kde su cesty k obrazkom zadane. Ak sa dostanes k tomu xml, mozes najst aj cesty k obrazkom.

    adobe flash player,stahovanie fotiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.