Zavrieť

Porady

rada o 60%

Môže mi niekto poradiť ?
Mam takíto problém : V práci nám dali z organizačných dôvodov podpísať papier o tom že budeme doma na 60%.Takže sme boli doma ale nakoniec nám tých 60% nezaplatili ale dali nám tie hodiny čo sme boli doma do mínusu v časovom konte,teraz si ich musíme nadrábať.Chcem sa spýtať či má na to firma právo ale sa môžem niečim ohradiť?Za radu vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Ide jednoznacne o podvod zo strany firmy ( mozno v dosledku krizy...). Teraz je namieste niekolko otazok: Ak Vam nedali vypovede nie je to az take zle, nie? Mas kopiu papiera, ktory si podpisal? Peniaze Vam posielaju na ucet?, ak ano maju doklad...? Teraz pripomienka: Ak Vam ich slubili a neposlali je to na trestne oznamenie... A nakoniec rada: Je obdobie krizy a stupnujucej sa nezamestnanosti... ak tych hodin nie je vela, nerobil by som zbytocny krik, nadrobil by som - je to ako by si nadrabal nahradne volno. Len s tym rozdielom, ze ty si si ho uz vybral...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Na výplatu si mal len 60%......ak nie a dostal si celú výplatu a máte vo firme flexibilnú pracovnú dobu, t.j. máš to podchytené v pracovnej zmluve,i kolektívnej

    zmluve, myslím, že áno....koľko si bol doma?


    Tipujem....Nadrobiť chýbajúce hodiny máte asi do konca roka.
    Naposledy upravil alla66 : 28.04.09 at 20:39

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.