Zavrieť

Porady

Bolesti za okom

Veľmi často mávam bolesti za pravým okom. Bolesť sa zjaví niekedy aj hneď ráno po prebudení a trvá aj 2-3 dni.Bolesť niekedy prechádza aj za ucho a pravý spánok a niekedy vystreľuje hore do hlavy na pravej strane. Mávam aj zlé videnie - akoby zahmlené. Takisto zle vidím v šere na obe oči. Pomáhajú mi teplé obklady. Potrebujem radu ako sa tejto bolesti zbaviť a čo ju môže spôsobovať. Najskôr som to pripisovala prievanu a klíme ale neviem....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Sorry, ale takto cez monitor Ťa nik nevyšetrí,ani keby na druhej strane obrazovky sedel neviem aký lekár odborník...
    Najlepšiu a jedinú správnu odpoveď Ti dá lekár po kompletnejšom vyšetrení
    Nezahrávaj si so zdravím!

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    lubica2409 Pozri príspevok
    Veľmi často mávam bolesti za pravým okom. Bolesť sa zjaví niekedy aj hneď ráno po prebudení a trvá aj 2-3 dni.Bolesť niekedy prechádza aj za ucho a pravý spánok a niekedy vystreľuje hore do hlavy na pravej strane. Mávam aj zlé videnie - akoby zahmlené. Takisto zle vidím v šere na obe oči. Pomáhajú mi teplé obklady. Potrebujem radu ako sa tejto bolesti zbaviť a čo ju môže spôsobovať. Najskôr som to pripisovala prievanu a klíme ale neviem....
    Doporučujem Vám vyšetrenie u očného lekára a to čo najskôr .
    Tieto problémy môžu súvisieť aj s vysokým očným tlakom a rozvíjajúcim sa glaukómom .Čiže najskôr očné vyšetrenie , potom prípadne sa pýtajte na cievne vyšetrenie a CT modzgu .Ale určite nie čakať a nevymýšľať samoliečbu bez lekárskeho vyšetrenia .

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    migréna? chod na vyšetrenie a potom uvidíš

    lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

    rada idem do detailov vecí lijana1
    bolesť môže spôspbovať migréna,alebo krčná chrbtica,choroba ktorej môže spôsobovať rôzne komplikácie.Skús vstať, zatvoriť oči a zakloniť hlavu dozadu.Ak strácaš rovnováhu,problémy môže vyvolávať chrbtica

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    pasuliatko Pozri príspevok
    migréna? chod na vyšetrenie a potom uvidíš
    aj mňa to napadlo,ale skôr sa prikláňam k tomu,aby sa dala vyšetriť u očného lekára..

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    lubica2409 Pozri príspevok
    Ďakujem, myslím, že sa čím skôr objednám k očnému lekárovi.
    V minulom roku mi zistili zvýšený očný tlak hraničný , v tomto roku som bola u očnej, tlak sa mi zvyšoval medzi vyšetreniami a bola diagnóza glaukóm .
    Tiež som nešla k doktorovi ,ale popri tom ma napadlo , že som mala bolesti oka , ale som si myslela že je to migréna .No lenže som sa mýlila .

    Tak preto moje odporučenie ísť v prvom rade očnému .

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    piggos Pozri príspevok
    aj mňa to napadlo,ale skôr sa prikláňam k tomu,aby sa dala vyšetriť u očného lekára..
    ja ked mam migrenu ma boli za ľavím okom

    lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

    rada idem do detailov vecí lijana1
    lubica2409 Pozri príspevok
    Ďakujem, už som objednaná k očnému, tak sa ozvem ako som dopadla.
    tak ako si dopadla?
    Ahoj, bola som u očného. Oko je v poriadku, aj tlak a odporučil mi vyšetrenie o neurológa. Pravdepodobne sa jedná o migrénu.
    Ahoj. Bola som u očného lekára. Oko je v poriadku a odporučil ma na neurologické vyšetrenie. Pravdepodobne to bude migréna.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.